Seçtiğin Kartın Sana İlginç Bir Mesajı Var

Yüksek benliğinle bağlantı kur, kendine bir soru sor ve seni en çok çeken kartı seç, bu sana ilginç bir mesaj getirecektir.

Bir Kart Seç

Seçtiğin Kartın Sana İlginç Bir Mesajı Var
1.Kartı Seçtin
Seçimin, hayatındaki bir şeyi değiştirmek için bir zorlamaya ihtiyacın olduğunu gösterir. Belki de yaptığın şey artık seni ikna etmiyordur, dengesiz bir ilişki yaşıyorsundur ya da sadece hayatınla ne yapacağına veya etrafındaki bir şeyle ne yapacağına karar vermek zorundasın. Şimdi daha fazla erteleyemezsin. Harekete geçme zamanı geldi. Tavsiye: Gözlerin kapalı otur ve mevcut durumunu görselleştirmeye başla. Ardından, bir filmdeki gibi, vereceğin karardan sonraki hayatını hayal et. Gelecekte olacakların tadını şimdiden çıkar. Etkili değişiklikleri algılamayı başardığında, bir özgürleşme hissi fark edeceksin. Sonunda hayatının dizginlerini ellerine alacaksın.
2.Kartı Seçtin
Yaptığın işi bitirme şansın var. Bazen, yoluna çıkan zorluklar, onu kendi haline bırakmanın daha iyi olacağını düşünmene neden olur. Tavsiye: Doğru yönde her adım attığında yavaş yavaş ulaşabileceğin hedefler belirle, kendine biraz zaman ver ve o anın tadını kendinle birlikte kutlayarak çıkar. Mutlu olmak için gerçekten çok az şey gerekiyor.
3.Kartı Seçtin
Elbette her şeyin yavaşladığı ve hiçbir şeyin istediğin gibi olmadığı zor bir dönemden geçiyorsun. Bu aşamada, bekleme yeteneğinin sana göz ardı edilemez avantajlar sağlayabileceğini düşünmelisin. Çünkü bu, kendinle bile, gerçekten ne istediğini ve neyle ilgilendiğini netleştirmene olanak tanır. Tavsiye: Arkana yaslan, gökyüzünü, akan suyu veya geçen bulutları izle. Hiçbir şey olmuyormuş gibi görünse de gerçekte suyun hareket ettiğini, bulutların geçtiğini ve gökyüzünün renk değiştirdiğini anlamak için orada durup izlemekten başka bir şey yapmana gerek yok. Bu daha sabırlı olmana yardımcı olacaktır, çünkü küçük dönüşümlerin daha sonraki, çok daha önemli değişikliklerin duyurusu olduğunu anlayacaksın.

Share your Results: