Seçtiğiniz Bir Peri Kişiliğiniz Hakkında Özel Bir şeyler Söyleyebilir

Modern masallarda, periler genellikle insanlardan saklanan güzel ve büyülü ruhlar olarak tasvir edilir. Perilerin farklı özellikleri ve sınıflandırmaları vardır, dolayısıyla seçtiğiniz şey hayatta ne çektiğinize karar verir.

Bir Peri Seçin

Seçtiğiniz Bir Peri Kişiliğiniz Hakkında Özel Bir şeyler Söyleyebilir
1.Periyi Seçtiniz
Barış, duyarlılık, sadelik ve sevgiyi simgeleyen Çiçek Perisini seçtiniz.Sabrı ve anlayışı çekiyorsunuz. Bir gül yaprağı gibi hassassınız, bu nedenle başkalarına kendileri hakkında iyi hissettirecek bir şekilde nasıl konuşacağınızı veya içinde bulundukları zorlu durumu nasıl kurtaracağınızı biliyorsunuz. Ancak, başkalarına yardım ederken çok dikkatli olmanız gerekir çünkü duygusal olarak kolayca kırılabilirsiniz
2.Periyi Seçtiniz
Güç, ve zekayı simgeleyen Buz Perisini seçtiniz.Size mükemmel bir şekilde uyan liderlik ve zorlukları çekiyorsunuz. Zorlu projeler üstlenmeyi ve bir gruba liderlik etmeyi seven lider bir yapınız var. İnsanlar sık ??sık zor problemleri çözmek ve hızlı, akıllı kararlar vermek için size güvenirler. Zor konuları kolayca anlarsınız ve elinizden geldiğince herkese yardım edersiniz.
3.Periyi Seçtiniz
Yaratıcılığı, hayal gücünü ve mizahı sembolize eden Bahçe Perisini seçtiniz.İletişim ve fırsatları çekiyorsunuz. İnsanlar, yeni yaratıcı fikirlerle ne kadar zahmetli bir şekilde karşılaştığınız ve çoğu zaman bir hayal dünyasında kalmanızdan çok etkileniyor. İnsanlar, kendinizi ne kadar iyi sunduğunuzdan dolayı size ve fikirlerinize güvenmeye eğilimlidirler. Konuşmayı seviyorsunuz ama bazen biraz fazla konuşuyorsunuz. Savaşmaktan ziyade gülüyorsunuz ve etrafınıza pozitif enerji yayıyorsunuz.