Bir Resim Seç Ve Şu Anda İhtiyacın Olan Mesajı Al

4 resme bak ve sezginin en sevdiğin resmi seçmesine izin ver. Seçimini yaparken seni en çok çeken bir resmi seç.

Ardından, bu görüntünün hayatının bu anı için sahip olduğu mesajı keşfet.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Şu Anda İhtiyacın Olan Mesajı Al
1.Resmi Seçtin
Seçimin, koşullar ne olursa olsun mutluluğun doğal halin olduğunu hatırlatmak için hayatına ulaşır. Bazen karakterini ve iradeni sınayan durumlar ortaya çıkabilir ancak sevgin, cesaretin ve neşen sayesinde bugün bir fedakarlık gibi görünenin yarın en büyük başarın olacağını çok geçmeden anlayacaksın. Unutma ki her sabah güneşle birlikte hayat bize yeniden doğma ve hayallerimizin yolunda azim ve kararlılıkla ilerleme imkanı verir. Sen inandığın şeysin, hayalini hak ediyorsun.
2.Resmi Seçtin
Seçimin, hayatın bir nehir gibi olduğunu ve onun kanalıyla akma veya inatla ona karşı yüzmeye çalışma imkanının olduğunu hatırlatmak için geliyor. Ne kadar basit görünse de, ortaya çıkan her durumun hayatın için bir amacı olduğunu unutma. Asıl zorluk, geçmişe karşı savaşmanın mantıklı olmadığını, şimdiki zamandan sevgi ve iyi bir tavırla inşa etmenin, affetmenin ilahi olduğunu ve hayatını mutlu kıldığını ve bir şeyleri değiştiremediğimizi anlamaktır. Bu resim, seni geçmişi bırakmaya, şimdiki zamandan zevk almaya ve inşa etmeye davet etmek için hayatına giriyor. Burada ve şimdi olduğun her şey sana özel.
3.Resmi Seçtin
Seçimin sana, hayatın mükemmel bir denge içinde çalıştığını hatırlatmak için geliyor. Her eylemin bir tepki üretir ve verdiğin her şey, ancak sen izin verirsen geri döner: sevgin, tutkun, ilhamın, enerjin. Muhtemelen hayatında çok şey veriyorsun hatta, her şeyi veriyorsun. Bugün asıl zorluk, tıpkı vermek gibi, almanın da kendin ve başkaları için bir sevgi eylemi olduğunu anlamaktır. Bu nedenle, bugün kollarını iki yana aç ve her şeyin iyisine layık olduğunu sevgiyle ilan et; Bu şekilde hayatını sevgiye, neşeye ve refaha açacaksın.
4.Resmi Seçtin
Seçimin sana hayatın mükemmel olduğunu ve her şeyin olması gerektiği doğru zamanda ve doğru nedenlerle geldiğini hatırlatmak için gelir. Bazen zorluk, güvenmek, sevgi ve cesaretle çalışmaya devam etmek ve şartlar ne olursa olsun, kendimizi adamaya ve hayallerimizin peşinden gitmeye karar verdiğimizde her şeyin mutlak mükemmelliğe uymaya başladığını anlamaktır. Yeteneğinin ve hediyelerinin farkına var, çünkü hayatındaki iyi şeylerin ne kadar farkında olursan, o kadar iyi şeyler gerçekleşmeye devam edecektir. Hayatını olumlu düşüncelerle doldur ve en büyük arzularının yolunda kararlılıkla ilerle, çünkü bir kişi nereye gittiğini bildiğinde, hayat onun için yolu inşa etmekten sorumludur.

Share your Results: