Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız, bu test size doğru yolu gösterecektir.

ilk-nr-gordun-1.jpg

Resme hızlıca göz atın. Gördüğün ilk şey nedir? Yorumlar sizi şaşırtacak ve doğru yolda olup olmadığınızı söyleyecektir!

  1. YOL İŞARETİ
  2. YOL
  3. YILAN
  4. ÇOCUK

Eğer karar vermekte zorlanıyorsanız, bu test size doğru yolu gösterecektir.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Yol İşareti

  Son kararlarınızda kendinize çok güvende hissetmeyebilirsiniz. Bunu çözmek için, bu konuda daha fazla deneyimi olan bir kişiden tavsiye almalısınız. Sizinle benzer sorunları olan birisini bulun ve nasıl başa çıktıklarını sorun. 

  Sadece aynı yolu izlemeniz gerekmediğini unutmayın. Bu sadece gerçekten ne istediğinizi belirleme aracıdır. Eğer böyle hissediyorsanız, önerilenin tam tersini yapın. Belki de tavsiyeler, sezgilerinizin ortaya çıkması için bir platformdur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Yol

  Doğru olanı yapmak istersiniz, ancak üzerinde bulunduğunuz yolun planladığınız gibi gitmediğini hissedersiniz. 

  Unutmayın, hayat dönüp durur; Yolun beklediğiniz gibi görünmemesi, sonuçta oraya gitmeyeceğiniz anlamına gelmez. Ve bu yolu bir süreliğine seyahat ederseniz ve hala aynı şekilde hissederseniz, belki de kendi yolunuzu oluşturmanın tam zamanıdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Yılan

  Bu hayvan tehlikeyi simgeliyor. Birisi sizi verdiğiniz kararlar konusunda incitebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

  Bu tehdit gerçek mi? Sonuçlar fiziksel veya duygusal olarak size zarar verecek mi? Unutmayın, yılanların nerede saklandıklarını ve nasıl bakılacaklarını biliyorsanız o kadar da tehlikeli olmayacaklardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Çocuk

  Durum üzerinde kontrol sahibi olmanın bir yolunu arıyorsun. Bununla birlikte, kontrolün sadece bir yanılsama olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Sabırlı olun ve her şey gerektiği gibi yüzeye gelecek. Her şey ve herkes için bir zaman ve bir yer var ve yakında yeteri kadar parlama şansınız olacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın