Bir Melek Kanadı Seçin Ve Kaderin Size Nasıl Bir Hediye Verdiğini Öğrenin

Melek kanatları insanın kalbindeki iyiliği temsil eder. Rengi ve şekli, benzersiz yetenekler ve gerçek gücünüz hakkında çok şey ortaya çıkarabilir.

En sevdiğiniz kanatı seçin ve size gönderilen özel hediyeyi öğrenin. Seçiminiz size hangi gücün sizi çekeceğini ve hangi kader armağanına sahip olduğunuzu söyleyecektir.

Bir Melek Kanadı Seçin

Bir Melek Kanadı Seçin Ve Kaderin Size Nasıl Bir Hediye Verdiğini Öğrenin
1. Adaletin Kanatlarını Seçtiniz
Bu kanatları seçtiyseniz, yüksek bir adalet duygunuz var demektir. Sevdiğiniz birinin bakış açısıyla örtüşmese bile bir karar vermeniz gerektiğinde daima adil tarafı destekliyorsunuz ve tarafsız kalıyorsunuz.Kader armağanınız, dünyada neyin iyi neyin kötü olduğuna dair incelikle geliştirilmiş bir fikirdir. Yanlış yapmak çok daha kolay olsa bile her zaman doğru adımı atacaksınız.
2. Aşkın Kanatlarını Seçtiniz
Tutkulu ve sevgi dolu bir kalbiniz var ve çok romantiksiniz. Koşulsuz sevebilirsiniz ve karşılığında hiçbir şey talep etmezsiniz.Kader armağanınız, geçmişte aşkınızın defalarca istismar edilmiş olmasına rağmen, başkalarına verebileceğiniz sevgidir. Bu hediye sizi gerçekten eşsiz bir insan yapar.
3. Ruhun Kanatlarını Seçtiniz
Ruhun bu mavi kanatları, sakin, zeki ve bilge bir ruha sahip olduğunuzu gösterir. Bu kanatların seçimi, ruhunuzun hem iyiyi hem de kötüyü deneyimlemiş, ancak saflığını ve masumiyetini koruyarak uzun bir yol kat ettiğini gösterir.Kaderinizin armağanı, hayatınızın zor anlarında size yardımcı olacak parlak ruhunuz ve nazik kalbinizdir.
4. Gerçeğin Kanatlarını Seçtiniz
Çok dürüstsünüz ve yüreğiniz hiçbir şeyden korkmuyor. Tatlı yalanlar yerine doğruyu söylemeyi tercih eden, başkalarına örnek teşkil eden türden bir insansınız. Belki herkes bu açık sözlülükten hoşlanmayacaktır, ama her zaman ne düşündüğünüzü ifade edeceksiniz.Hediyeniz, gerçek arkadaşları sahte olanlardan ayırt etme yeteneğidir. Gerçeğinize karşı koymaya hazır olanlar sizi asla terk etmeyecek, diğerleri basitçe bırakacaktır.
5. Umut Kanatlarını Seçtiniz
İyimsersiniz, hayat dolusunuz ve her şeyde bir iyilik arıyorsunuz. Olumlu bir tavrı sürdürmeye ve gelecekte en iyisini ummaya çalışırken, olumsuz ve zehirli insanlardan kaçınmaya çalışırsınız.İyimserliğiniz ve boyun eğmeyen inancınız armağanlarınızdır ve yardımınıza ihtiyacı olanlara aktarılır. İnsanlara inanıyorsunuz ve her zaman onlarda iyiliği görüyorsunuz.
6. Rüya Kanatlarını Seçtiniz
Doğası gereği, genellikle uzun düşüncelere dalan bir hayalperest ve içe dönüksünüz. Hayattaki önemli şeylerin hayallerine dalabileceğiniz küçük dünyanızda kişisel alana ve gönül rahatlığına değer veriyorsunuz. Eşsiz bir şeyi nasıl yaratacağınızı bilen insanlardan birisiniz. Siz bir düşünür ve mucitsiniz.Hediyeniz eşsiz zihninizdir. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür, kararlarınızı öyle verirsiniz.
7. Arzu Kanatlarını Seçtiniz
Pek çok arzunuz var ve hayatınızı büyük ölçekte yaşamak istiyorsunuz. Arzularınız sizi yönlendirir ve istediğinizi elde edene kadar pes etmemenize yardımcı olur. Bu esneklik sizi aynı güce ve cesarete sahip olmayanlardan ayırır.Arzularınız, kaderin size bahşettiği en büyük armağandır.
8. Savaşçı Kanatlarını Seçtiniz
Bir savaşçının kalbine ve ruhuna sahipsiniz. Doğası gereği nazik ve sakin olmanıza rağmen, incinir veya incitirseniz gerçek bir savaşçıya dönüşebilirsiniz. Sizin için önemli olan insanları her zaman tutku ve cesaretle korumaktır.Savaşınızı kazanana kadar geri çekilmeyeceksiniz ve bu nedenle asla pes etmeme yeteneği sizin en büyük armağanınızdır.
9. Başarının Kanatlarını Seçtiniz
Hayatta başarılı olmak ve gelişmek için muazzam bir dürtüye sahipsiniz. Başarınızın zirvesine tırmanacak her şeye sahipsiniz. Başarılarınız sizin için çok önemli ve başarılı olmak için neler yaşadığınızı çok iyi biliyorsunuz.Yaptığınız işte en iyi olma arzusu sizi ileriye doğru iter ve başarı arzunuz kaderin gönderdiği hediyenizdir.