Bir Deniz Kabuğu Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren

Bir Deniz Kabuğu seç ve senin hakkında neler ortaya çıkardığını öğren.
Üç deniz kabuğuna bak ve en beğendiğin birini seç.

Bir Deniz Kabuğu Seç

Bir Deniz Kabuğu Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Deniz Kabuğunu Seçtin
Bir an için şu Deniz Kabuğuna bak. Görüyor musun? Biraz sıradan, ama onu işaret eden büyük sivri uçlar var. Ancak içi pürüzsüz.Bu Deniz Kabuğu, muhtemelen hayatında bazı güçlü fırtınaları atlattığını ve şimdi durumun daha iyi olduğunu gösteriyor. Hayatındaki şeyler seni dıştan işaretlemiş olabilir ve çok sert bir dış kabuğa sahip olabilirsin ama yine de içinde güzelsin.
2.Deniz Kabuğunu Seçtin
Bu Deniz Kabuğu kaba, ancak oldukça simetrik ve görülmesi kolay. Dışı üstten daha yumuşaktır, ancak yine de içinde oturanı koruyan sert çıkıntılara sahiptir. Bu deniz kabuğu tüm dengelerin üzerindedir.Dünyada senin için her şey adil olmalı. İşleri basit ve dengeli tut. Kendini çok ince yaymamaya veya çiğneyebileceğinden fazlasını ısırmamaya çalış. Sert bir kabuğun olabilir, ancak aşılmaz değildir.
3.Deniz Kabuğunu Seçtin
Bu Deniz Kabuğu düpedüz güzel. Kremsi, inci beyazı bir renktir, mükemmel derecede pürüzsüz ve sağlamdır ve kesinlikle görülmesi çok kolaydır. Ama merkeze bak! Bunlar dişleri gösteren bazı keskin kısımlardır. Sanki 'Bak ama içimden uzak dur' diyorsun.Bu senin Deniz Kabuğunsa, seni engelleyen bazı şeyleri bırakmanın ve insanların sana daha yakın olmasına izin vermenin zamanının geldiği anlamına gelebilir.

Share your Results: