Seçtiğiniz Kartın Size Önemli Bir Mesajı Var


Bir Kart Seçin ve Sizin İçin Olan Mesajınızı Öğrenin

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Kartın Size Önemli Bir Mesajı Var
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart, şartlar ne olursa olsun mutluluğun sizin doğal durumunuz olduğunu hatırlatmak için hayatınıza giriyor. Belki de bazı durumlarda, karakterinizi ve iradenizi test eden durumlar oldu, ancak sevginiz, cesaretiniz ve sevinciniz sayesinde, zayıf noktalarınızın en büyük başarınız olacağını fark edeceksiniz. Siz inandığınız herşeyi gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü en iyisini hakediyorsunuz.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kart size hayatın bir nehir gibi olduğunu hatırlatıyor. Akıntı ile gidebiliriz veya akıntıya karşı yüzmeye çalışabiliriz. Ortaya çıkan herhangi bir durumun, ne kadar basit göründüğü önemli değil, yaşamınızda kesin bir amacınızın olduğunu unutmayın. Asıl göreviniz geçmişle savaşmanın hiçbir anlamı olmadığını anlamaktır. Ama şimdiye sevgiyle davranmanız gerekiyor. Bu kart sizi geçmişi bırakmaya, yeteneklerinizin tadını çıkarmaya ve yeni fikirler geliştirmeye çağrıyor.
3.Kartı Seçtiniz
Her eylem bir tepkiye yol açar ve verdiğiniz her şey: aşkınız, tutkunuz, ilham kaynağınız ve enerjiniz de bir tepkiye sahiptir. Bugün, asıl göreviniz, tıpkı vermek gibi, almanın da sizin ve başkaları için bir sevgi eylemi olduğunu anlamaktır.
4.Kartı Seçtiniz
Hayat güzeldir ve olması gereken her şey olur. Bazen görevlerimize güvenmek, sevgi ve cesaretle çalışmaya devam etmek, koşulların ve sınırlarının ötesinde, taahhütler vermeye ve hayallerimizi takip etmeye karar verdiğimizde her şeyin mutlak mükemmellikle uyuşmaya başladığını anlamaktır. Yeteneğinizi ve becerilerinizi tanıyın, çünkü iyi şeyler yaptığınızın farkına vardıkça, hayatınızda o kadar iyi olacaktır. Hayatınızı olumlu düşüncelerle doldurun ve en büyük arzularınızın yolu boyunca ilerlemeye karar verin, çünkü bir kişi nereye gittiğini bildiğinde, yaşamın kendisi yolu oluşturmaktan sorumludur.

Seçtiğiniz Kartın Size Önemli Bir Mesajı Var

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı