Seçtiğiniz Kartın Size Önemli Bir Mesajı Var

Bir Kart Seçin ve Sizin İçin Olan Mesajınızı Öğrenin

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Kartın Size Önemli Bir Mesajı Var
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart, şartlar ne olursa olsun mutluluğun sizin doğal durumunuz olduğunu hatırlatmak için hayatınıza giriyor. Belki de bazı durumlarda, karakterinizi ve iradenizi test eden durumlar oldu, ancak sevginiz, cesaretiniz ve sevinciniz sayesinde, zayıf noktalarınızın en büyük başarınız olacağını fark edeceksiniz. Siz inandığınız herşeyi gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü en iyisini hakediyorsunuz.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kart size hayatın bir nehir gibi olduğunu hatırlatıyor. Akıntı ile gidebiliriz veya akıntıya karşı yüzmeye çalışabiliriz. Ortaya çıkan herhangi bir durumun, ne kadar basit göründüğü önemli değil, yaşamınızda kesin bir amacınızın olduğunu unutmayın.Asıl göreviniz geçmişle savaşmanın hiçbir anlamı olmadığını anlamaktır. Ama şimdiye sevgiyle davranmanız gerekiyor. Bu kart sizi geçmişi bırakmaya, yeteneklerinizin tadını çıkarmaya ve yeni fikirler geliştirmeye çağrıyor.
3.Kartı Seçtiniz
Her eylem bir tepkiye yol açar ve verdiğiniz her şey: aşkınız, tutkunuz, ilham kaynağınız ve enerjiniz de bir tepkiye sahiptir.Bugün, asıl göreviniz, tıpkı vermek gibi, almanın da sizin ve başkaları için bir sevgi eylemi olduğunu anlamaktır.
4.Kartı Seçtiniz
Hayat güzeldir ve olması gereken her şey olur. Bazen görevlerimize güvenmek, sevgi ve cesaretle çalışmaya devam etmek, koşulların ve sınırlarının ötesinde, taahhütler vermeye ve hayallerimizi takip etmeye karar verdiğimizde her şeyin mutlak mükemmellikle uyuşmaya başladığını anlamaktır.Yeteneğinizi ve becerilerinizi tanıyın, çünkü iyi şeyler yaptığınızın farkına vardıkça, hayatınızda o kadar iyi olacaktır. Hayatınızı olumlu düşüncelerle doldurun ve en büyük arzularınızın yolu boyunca ilerlemeye karar verin, çünkü bir kişi nereye gittiğini bildiğinde, yaşamın kendisi yolu oluşturmaktan sorumludur.