Bir Melek Seçin Ve Hayatınıza Nasıl Devam Edeceğinizi Öğrenin

Tavsiye duymak, anlamak ve kabul etmek bizim için çok zor! Bu nedenle, bu testi yapmanızı öneriyoruz, zor zamanlarda bu tavsiyeler size yardımcı olacak ve daha sonra ne yapacağınızı söyleyecektir.

Bir Melek Kartı Seçin

Bir Melek Seçin Ve Hayatınıza Nasıl Devam Edeceğinizi Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Bu hafta sizin için büyülü bir zaman olacak, zihninizin ve yüreğinizin isteklerine teslim olarak, hayatınız için bir plan hazırlama şansınız oldu. İhtiyacınız olan tek şey arzularınızı anlamak, yerine getirmek, bir gruba uyum sağlamak ve mucizeler için beklemektir.Hak ettiğinizi anladığınız andan itibaren, arzularınız ve hayalleriniz gerçekleşmeye başlar. Bu kart sizin için kolay değildi, siz kendiniz beklediniz ve ruhunuzu bilmenin doğru yolunda size yol gösterecek olan bu tabelayı istediniz. Melekler cevabı kendinizde aramanızı istiyor. Hayatınızda bir şeyler değişmeden önce ne istediğinizi anlamalısınız. Rahatlamanız ve kalbinizin arzularını yansıtmanız gerekir. En iyisini hakettiğinizi anlamalısınız. Görselleştirin ve daha fazlasını isteyin!
2.Kartı Seçtiniz
Geliştirdiğiniz tüm durumlar barışçıl ve dostane bir şekilde çözüldü, ancak diğer insanlara karşı yeterince sıkı ve dürüst bir tavrınız yok. Doğruyu doğrudan gözlerinizden söylemeyi öğrenmeniz gerekir, bu gücünüzü arttıracak ve sakinlik onlarla birlikte gelecek. Bu kartı seçtiniz çünkü bu özel durumda Meleklerin size yardım etmesini istediniz, kendinizi güçsüz hissediyorsunuz, Melekler daha aktif olmanızı ve isteklerinizi akıllıca ifade etmenizi tavsiye ediyor.Meleklerden size cesaret vermelerini isteyin, kendinize güvenin. Haklarınızı ve gerçeğinizi savunursanız ortaya çıkan sorunlar aşamalı olarak geçecektir. Sorunlarınızı güvenle çözün, kitap okuyun, kendinize ve başkalarına gerçeği anlatın, bu durum kişisel gelişiminize olumlu gelecektir.
3.Kartı Seçtiniz
Yaşamınızın bu aşamasında olaylara biraz garip yaklaşıyorsunuz. Etrafınızdaki insanların hediye vermesi, yardım etmesi ve iltifat etmesi sizin için uygun değil, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Mümkün olduğunca hediyeler vermelisiniz, iltifat etmelisiniz ve teşekkür etmelisiniz. Bu hafta boyunca, karşınızdakilere teşekkür edin. Her gün insanlara iyi davranmaya ve yardım etmeye çalışın.Yardım istemek ve sorunlarınız hakkında konuşmak için çekinmeyin! Her insanla iyi bir ilişki sürdürün. Almak için vermeyi öğrenmelisiniz. Her gün kendinizi yineleyin.