Geçmiş Yaşamlar Testi: Mutlu Olmana Ne Engel Oluyor?

Karma yasasını duydun mu? Geçmiş yaşamın bugünü ve geleceği etkilediğine dair bir görüş var ama biz onun nelerden oluştuğunu açıklamaya çalışacağız.

Hepimiz, ‘Ne ekersen onu biçersin!’ diyen bu büyük Sebep ve Etki Yasasını duymuşuzdur. Bu yasayı derinlemesine bilmeyen bir kişinin ruhsal yolda ilerleyemeyeceği söylenir.

Karma yasasının işleyişi çok karmaşık ve anlaşılması zordur.

Karma, Sanskritçe bir kelimedir. Newton’un ‘her etkinin bir tepkisi olmalıdır’ yasasına eşdeğerdir. Düşündüğümüzde, konuştuğumuzda veya hareket ettiğimizde buna göre tepki verecek bir gücü harekete geçiririz. Bu geri dönen kuvvet dönüştürülebilir, değiştirilebilir veya askıya alınabilir, ancak çoğu insan onu ortadan kaldıramaz.

Bu sebep ve sonuç yasası bir ceza değildir, sadece Varlığımızın eğitimi veya öğrenimi içindir.

Bir kişi eylemlerinin sonuçlarından kaçamayabilir, ancak kendisi, acı çekmesi için koşulları olgunlaştırdıysa, acı çekecektir. Yasalar insan yapımı veya evrensel ise, yasayı bilmemek mazeret değildir.

Bir eylem asla boşa gitmez, yaratılışından etkisine kadar uzun zaman alsa da, tek bir eylem asla kaybolmaz. Bazen önemli eylemin karmik sonuçlarının gerçekleşmesi birkaç ömür alabilir. Bu nedenle, sonuçlar hakkında endişelenmeden olumlu eylemler üretmeye devam etmeliyiz.

İyi karma aydınlanmaya açılan kapıdır, her ruhun bir amacı vardır. Sadece olumlu niyetler ve eylemler yoluyla sürekli olarak iyi Karma gerçekleştirerek, sonunda kendini gerçekleştirme ve iç huzuru elde edebiliriz.

Bu kapsamlı tanıtımdan sonra, seni bu teste girmeye ve istediğini elde etmeni engelleyen şeyleri keşfetmeye davet ediyoruz.

Üç saatten birini seç ve senin hakkında neler ortaya çıkardığını öğren.

Bir Saat Seç

Geçmiş Yaşamlar Testi: Mutlu Olmana Ne Engel Oluyor?
1.Saati Seçtin
Bu saati seçtiysen, geçmiş bir yaşamda tutmadığın sözler vermeye meyillisin demektir. Bu nedenle, bu hayatta genellikle parayla veya ilişki kurma yeteneğiyle mücadele edersin. Karmayı düzeltmek için sözünü tutmayı öğrenmelisin.
2.Saati Seçtin
Seçtiğin saat bir aşk sembolüdür. Geçmiş bir yaşamda bir insan için çok güçlü hisler besledin. Bu hayatta birine güvenmekten korkarak bu yükle yaşamaya devam ediyorsun. Kusursuz bir insan olmadığı gerçeğini kabul edersen mutlu olabilirsin.
3.Saati Seçtin
Geçmiş bir yaşamda bir doktordun ya da belki bir şifacıydın. Kısacası, sana ihtiyacı olan insanlara yardım ettin. Bu hayatta bunu yapmaya devam ediyorsun, ama insanlar genellikle nezaketini sana meydan okumak için kullanıyor. Mutlu olmak için suçluluk duygusundan kurtulmalı ve insanlara 'hayır' demeyi öğrenmelisin.

Share your Results: