Bir Yol Seç Ve Hayatında Hangi Yönü Seçmen Gerektiğini Öğren

Hangi kararı vereceğimizi, hangi yolu seçeceğimizi, bizim için en iyisinin ne olduğunu veya bizi neyin daha mutlu edeceğini bilmek her zaman kolay değildir. Gelecek bizi endişelendiren büyük bir belirsizlikdir.

Hayatında hangi yöne gideceğini gerçekten bilmediğin bir dönemdeysen, bu test sana yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki resme bak ve bir yol seç. Mümkün olduğunca sezgisel olmaya çalış.

Bir Yol Seç

Bir Yol Seç Ve Hayatında Hangi Yönü Seçmen Gerektiğini Öğren
1.Yolu Seçtin
Önünde bir yol var ama onu görmüyorsun. Belki de bazı şeylerin istediğin gibi akmadığını veya bir şekilde engellendiğini algıladığın için biraz sersemlemiş hissediyorsun. Olabileceklerin sadece bir kısmını görüyorsun. Başkalarının senden beklediğini düşündüğünün dışında düşünmeye cesaret et. Seni gerçekten mutlu edecek şeyin ne olduğunu düşün? Hayal et! Nasıl hissettiğini görselleştir. İzlemen gereken yol burasıdır.
2.Yolu Seçtin
Hangi yöne gideceğini bilmiyorsan, işin sırrı şu ki iki rotayı birbirine bağlamayı başarmalısın. Bu senin işin ve tutkun ya da partnerin ve uzun zamandır yapmak istediğin bir proje ya da şimdiye kadar paralel yollardan giden başka şeyler olabilir.Birleştiğinde, yeni bir şeyle yüzleşmek için ayrı ayrı biraz yoğun görünen enerjiler daha fazla güç kazanır. Dene ve kendine sor: Hayatındaki hangi iki şey bir araya gelerek iyiliğin için daha umut verici bir yol açabilir?
3.Yolu Seçtin
Bu seçimin seni götürdüğü yol, kalbinin yoludur. Nereye gideceğini, hangi kararı vereceğini veya yolunla nasıl yüzleşeceğini bilmiyorsan, başkalarının tüm fikirlerinden uzak dur. Kendi önyargılarından, taleplerinden ve ayrıca çevrendekilerden uzaklaş. Sessiz ol ve dinlemek için zaman ayır. Kalbinin sana rehberlik etme gücü vardır, o en saf enerjidir ve kesinliği olandır, çünkü seni ruhunun amacına ve gerçekten mutlu edecek şeye yaklaştırır.

Share your Results: