Favori Kartınızı Seçin ve Sizin İçin Hazırlanmış Yaşam Önerilerini Okuyun

1-12-760x428-1.jpg

Üç Tarot Kartına bir göz atın ve en çok sevdiğiniz birini seçin.

 1. Bir Kart Seçin

Favori Kartınızı Seçin ve Sizin İçin Hazırlanmış Yaşam Önerilerini Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Seçtiğin Karta Göre Yaşam Önerin

  Değişiklikler tam anlamıyla kapınızı çalıyor! Onlardan korkmayın, her şeyden önce sizi hayatta daha iyi şeylere yönlendireceklerdir, ilk başta bunu almak için doğru adım olduğuna ikna olmayabilirsiniz. Korkunun sizi zapt etmesine izin vermeyin ve cesurca davranın!

  Sen, başkalarının iyiliği için her şeyi feda etmeye meyilli bir insansın, ama bazen kendini de düşünmelisin. Yapman gereken, her şeyi elde etmek için kendine daha çok değer vermek.

  Bu kart kesinlikle doğru yolda olduğunuzu gösterir, bu nedenle meydana gelen değişikliklere kendinizi teslim edin böylece olmanız gereken yere yönlendirilirsiniz.  İç rehberliğinizle bağlantı kurmak için sessiz zaman geçirin.

  Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, sizden yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız istenir; Yani artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakın, kanatlarınızı açın ve size yol göstermek için Tanrı'ya güvenin.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Seçtiğin Karta Göre Yaşam Önerin

  Bu kart kendi adına konuşuyor! Ruh eşinize dikkat edin, eğer varsa,birlikte daha fazla zaman geçirin, birbirinize ilham verin.Birlikte her şeyi yenecek ve en yüksek ödülleri alacaksınız.

  Eğer bekarsanız, dikkatlice bakın, gelecek size bir sürpriz hazırlıyor - kaçırmamaya dikkat edin,bu çok özel bir sürpriz olabilir.

  Yakın gelecekte yolunuz pek çok insanla kesişir, bir şans bulur, onlarla etkileşime girer, arkadaş edinir ve hatta sonsuza dek geçirebileceğiniz özel bir kişi bile bulabilirsiniz.

  Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, yaşamınızın doğal ritmi ve döngülerine uyum sağlamanız istenmektedir - bunlar sizi önemli bir büyüme ve gelişme zamanına yönlendirecek döngülerdir.

  Kendinizi geliştirirken, yaşam kalitenizi de artırırsınız. Farkındalığınızı artırırken, kendinizi Kaynakla hizalayın. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacın olan tek şey bu.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Seçtiğin Karta Göre Yaşam Önerin

  Uzun bir süre için önemli kararlar vermeniz ve bu kararları uygulamanızın tam zamanı. Çok yönlü bir insansınız, bu yüzden birkaç seçenek arasından seçim yapmanız ve doğru kararı vermeniz zor olabilir.

  Size tavsiyem, diğer insanların tavsiyelerini dinlememek! Ruhunu dinle, sana doğru kararı verecek.

  Ruhun çok hassas, asla hata yapmaz. Sadece daha sık dinlemelisin.

  Bu, hedeflerinizi netleştirmek, fikirlerinizi, eylemlerinizi planlamak ve önceliklendirmek için iyi bir zamandır. Sonra hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gerekli zihinsel, duygusal ve fiziksel eylemleri harekete geçirin.

  Çekmeye çalıştığınız şeylere aykırı herhangi bir düşünce ve duyguyu yeniden canlandırmaya teşvik ediliyorsunuz. Şüphelerin ve endişelerinizin sizi tüketmesine izin vermek yerine, ağırlıklı olarak hayallerinize odaklanmak için güç ve irade sahibi olmanız gerekir. Bu hedeflere güçlü, disiplinli bir zihinle erişebilirsiniz.

  Mevcut durumunuzu iyileştirmek için, motive olmanız ve güçlü olmanız için sizi teşvik eden doğal ritim ve yaşam döngülerinin döngülerine uyum sağlamanız gerekir. Evren fırsatları sağlayacak, ancak onları görmeniz gerekiyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın