Yüzümüzdeki Benlerin Anlamı Nedir?

4-2.jpg

İlk önce, yüzünüzü herhangi bir ben için kontrol edin ve sonra yüzünüzdeki benlerle en yakın olan sayıları belirlemek için yukarıdaki şemaya bakın. Eğer yüzünüz lekeler, akne veya küçük sivilcelerle doluysa, sayılmazlar. Hangi pozisyonun yüzündeki bene karşılık geldiğini tespit ettiğinizde aşağıdaki rakamlarla listelenen anlamlara bakın.

1,2 ve 3 Numaralı Benler

Çocukken, biraz isyankar ve özgür bir ruhdunuz. Doğuştan gelen bir yaratıcılığınız var. Burada bir beniniz varsa işinizde çok daha iyisinizdir ve biri için çalışmak yerine kendi işinizin patronusunuzdur. Umut verici olan, kendi işinizin patronu olma şansına sahip olmanız.

4 Numaralı Ben

Çoğunlukla karizma ve ışıltılı bir kişiliği veren parıltıyla hareket eden dürtüsel bir insansınız, ama çok fazla fikir olduğunda zor olabilirsiniz. Oldukça tartışmacı olma eğilimindesiniz, ama hiçbir zaman kin tutmazsınız. Bu ben size patlayıcı bir öfke verme eğilimindedir ve onu çıkarmaya karar verdiğinizde, kendinizi dünyaya karşı daha sakin ve daha barış içinde bulursunuz.

5 Numaralı Ben

Kaşın üstündeki bir ben hayatınızda bolca zenginlik ve şans olduğunu gösterir, ancak bunu kazanmanız için çoğu insandan daha fazla çalışmanız gerekir. Kazandığınız tüm gelir dikkatle tutulmalıdır, çünkü sizi kıskanan insanlar, sizi zenginliğinizle bölüştürmeye çalışabilirler.  Zengin özelliklere sahip şemalarda ilginizi çekmeye çalışanlara karşı dikkatli olun. Burada bir ben varsa, başkalarına çok güvenmemesi tavsiye edilir. İçgüdülerinizi takip edin ve dikkatli olun. Başkalarının varlıklarınızı kontrol etmesine asla izin vermeyin.

6 Numaralı Ben

Buradaki ben, zekayı, yaratıcılığı ve ustalığı sanatçı olarak gösterir.  Sanatsal yeteneğiniz size servet, ün ve başarı getirebilir. Aynı zamanda zenginlik şansını da gösterir, ancak bu sadece kalbinizi dinleyip, geleneksel bir yaşam kurma yoluna sadık kalmanızla  gerçekleşebilir. Cesur olursanız başarılı olursunuz.

7 Numaralı Ben

Kaşların altındaki benler, geniş aile içinde size üzüntü ve mutsuzluk yaratan argümanları gösterir. Bu işinizi ve geçiminizi etkileyecektir. Aklınızın rahat etmesini istiyorsanız, akrabalarınızla olan tüm farklılıkların giderilmesi tavsiye edilir.

8 Numaralı Ben

Bu bir ben için çok iyi bir pozisyon değil. Finansal pozisyonunuz, aşırıya kaçma eğilimi nedeniyle sürekli olarak zorlanacaktır. Ayrıca kumar oynamaya olan bir tutkunuz var. Tek şey, ne zaman duracağınızı bilmek zorunda olduğunuz. Bu arada, burada beni olan birinin karşı cinsle flört etme eğilimleri daha fazladır. Dikkatli olmalısın başın belaya girebilir.

9 Numaralı Ben

Bu benin pozisyonu cinsel ve diğer sorunları gösteriyor. Bu talihsiz bir ben ve ondan kurtulmak tavsiye edilir. Bu ben bir sürü bela ve bir sürü sorun getiriyor.

10 Numaralı Ben

Burnunun dibindeki ben, size mükemmel bir şans veriyor.. Her zaman aile tarafından kuşatılmış  çok sayıda çocuk ve torun sahibi olacağınız anlamına geliyor. Size yakın olanların hem maddi hemde manevi desteğine sahipsiniz.

11 Numaralı Ben

Buradaki benler hastalığa yenik düşme eğilimi gösterir. Bu benin özellikle büyük, koyu renkli olması durumunda çıkarılması iyi bir fikirdir. Aksi takdirde, onu korumak için bir doktor tavsiyesi alın.

12 Numaralı Ben

Buradaki ben başarılı ama aynı zamanda dengeli bir yaşamı öneriyor. Sadece zengin değil, aynı zamanda ünlü de olmanız muhtemeldir. Ancak, yüksek yaşamı yaşamak için her türlü fırsatınız olsa da, tatmin edici bir ev ve aile hayatına sahip olacaksınız. Burada beni bulunan  kadınlar, özellikle şanslı güzel ve çekici olma eğilimindedir.

13 Numaralı Ben

Çocuklarınız hayatlarından büyük bir endişe duyacaklar. Onlarla ilişkiniz iyi değil. Bu konuda biraz hoşgörülü olmak dışında yapabileceğiniz pek birşey yok.

14 Numaralı Ben

Buradaki  ben, yaşamınızda büyük bir sorun olabilecek  yiyeceklere karşı zaafınız olduğunu gösteriyor. Bazı gıdalara karşı alerjiniz olabilir ya da sadece çok fazla yemek yiyebilirsiniz.

15 Numaralı Ben

Siz hareket halindeyken sürekli olarak evinizi yenilemek ve yeniden tasarlamak isteyen bir kişisiniz. Yeni şeylerle tanıştırılmayı ve yeni yerler görmeyi seviyorsunuz. Uzun zamandır tek bir yerde kalmanızdan dolayı mutlu değilsiniz. Seyahat ve maceradan hoşlanırsınız.Gözlemci bir yeteneğiniz var.

16 Numaralı Ben

Yemek söz konusu olduğunda ve aynı zamanda söz konusu cinsel yaşamınıza geldiğinde dikkatli olmanız gerekir. Bunlar senin en büyük iki problemin. Depresyona girebilecek kadar kilo problemleriniz var.

17 Numaralı Ben

Sosyal açıdan önemli biri olacaksın.Mükkemel bir konuşmacısın. Başarı hakkında çok büyük planlarınız var.Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü hakkında kafanızı fazla yormayın.Çünkü Kendinize olan güveninizi ve özgüveninizi kaybedebilirsiniz.

18 Numaralı Ben

Her zaman hareket halinde olan bir insansın. Hayatınızda çok sayıda denizaşırı seyahat var.Bu seyahatler beniniz için ekstra önlemleri almanız tavsiyedilir.

19 Numaralı Ben

Para konusunda şanslısın ve çok iyi dostların var, bu yüzde sahip olmak için iyi bir ben. Zayıf yönünüz, karşı cinsin cazibesine yenik düşme eğiliminizdir. Dikkatli olmanızda fayda var.

20 Numaralı Ben

Buradaki ben çok şanslı veya çok şanssız olabilir. Burada bir ben varsa, ya aşırı zenginlik ya da fakirlik içindir. Yaratıcı bir kişiliksiniz harika bir yeteneğiniz var ve aynı zamanda son derece zekisiniz, ancak yetenekleriniz hem iyi hem de kötü için kullanılabilir. Siz hiç bir zaman hafife alınacak bir insan değilsiniz, itici değilsiniz, kolay bağışlayan çabuk unutan bir insansınız.

21 Numaralı Ben

Bu, yaşamınız boyunca bol miktarda yiyecek ve içecek önerdiği için iyi bir bendir. Bu ben de şöhret ve zenginlik getirir.

22 Numaralı Ben

Hayatınız her zaman mutlu ve yolunda gidiyor. Eğer tutkunuz varsa iyi bir spor yıldızı olabilirsiniz.  Kaşların ucundaki benler otoriter ve iktidar kişiliği temsil eder, bu yüzden bir şirketin CEO’suysanız, çok iyi işler başaracaksınız demektir.

23 Numaralı Ben

Yüksek bir IQ’nuz var.  Son derece gelişmiş bir hayatta kalma içgüdünüz var  anlamlı ve uzun bir yaşam süreceksiniz. Çok yaşlı bir yaşa kadar aktif olacaksınız ve sonuna kadar etrafınızda arkadaşlarınız ve aileniz olacak.

24 Numaralı Ben

Genç yaşta şöhret ve servet elde edeceksiniz ve bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

25 Numaralı Ben

İyi refahın ve şansın keyfine varacaksınız, ama aşırılara karşı dikkatli olmalısınız. Davranışlarınızda geleneksel kalırsanız uzun ve verimli bir hayat yaşayacaksınız.