Bir Maymun Seç Ve Bilinçaltında Saklı Olan Bir Şeyi Keşfet

Çoğu zaman farkında olmadığımız ve bilmediğimiz şeylere ihtiyaç duyduğumuz, dolaylı olarak fırsat verildiği için kolayca ortaya çıkan düşüncelere sahibiz. Buradaki test tam olarak bu amaca ulaşmak içindir.

Bilinçaltında saklı olan bir şeyi keşfetmek istiyorsan resimdeki maymunlardan birini seç.

Bir Maymun Seç

Bir Maymun Seç Ve Bilinçaltında Saklı Olan Bir Şeyi Keşfet
1.Maymunu Seçtin
Bu küçük maymun için seçimin bireysellik demektir. Kolayca yapışsan bile, sarılmak gibi çok fazla fiziksel sevgi ifadesinden hoşlanmıyorsun. Kişiliğini bilinçaltında etkileyebilir, uykulu veya ilişkilerde kontrolün sende olmasını istemezsin. Bu küçük maymun tembellikle de ilişkilidir. Tamamlaman gereken şeyleri erteleme alışkanlığın olabilir. Önceden plan yaparak, hayatındaki stresi önemli ölçüde azaltabilirsin. İlk maymunun da bir gözünü kapatan küçük bir bacağı var. Büyük resmi daha iyi anlamak için olaylara birden çok açıdan mı bakıyorsun yoksa sadece bir açıdan mı görüyorsun? İkincisi hakkında düşünürsen, bakış açını genişletmek ve bazı şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için büyük olasılıklar vardır. Hayatındaki tüm ilişkilerde, özellikle işte sana yardımcı olacaktır.
2.Maymunu Seçtin
İkinci küçük maymun arkadaşlıkla ilgilidir. Sen çok sosyal ve zeki bir insansın. Aynı zamanda özgünsün ve özgün olma erdemine sahipsin çünkü asla başkalarını kopyalamazsın, her şeyi kendi yöntemine göre yaparsın. Çok sosyal olduğun için, yalnız olmaktan çok ailen ve arkadaşlarınla vakit geçirmeyi seviyorsun.İkinci maymun da kulaklarını kapalı tutar. Dinlemek için mi dinliyorsun yoksa bir şekilde bir şey söyleyebilmek için bir duraklama mı bekliyorsun? Başkalarının seni anlamadığını hissedebilirsin, bu nedenle ihtiyaçlarının duyulduğundan ve anlaşıldığından emin olmak için sevdiklerinle konuşman ve aktif olarak dinlemen gerekir.
3.Maymunu Seçtin
Üçüncü maymun duyarlılıktır. Konu arkadaşların olduğunda çok seçicisin. Bir tanıdık kalabalığı tarafından kuşatılmaktansa iki ya da üç sadık arkadaşın olmasını tercih edersin. Ayrıca hassas yapından dolayı biraz rahatsız olabilirsin, bu nedenle başkaları için gerçekten ne düşündüğünü anlamak genellikle zordur. İstediğini alamazsan bile gergin olabilirsin. Rutini seviyorsun, ancak gerçekten ilerlemeye başlamak istiyorsan konfor alanından çıkman gerekiyor.Üçüncü maymunun da ağzını kapatan küçük bir bacağı var. İhtiyaçlarını içtenlikle mi söylüyorsun yoksa barışı korumak için sessiz mi kalıyorsun? Bu, kendin ve ihtiyaçların söz konusu olduğunda net sınırlar belirlemenin ve daha güçlü olmanın zamanının geldiğinin bir işareti olabilir. Yürekten konuşursan, başkalarının gerçekten neye ihtiyacın olduğunu anlaması çok daha kolay olacaktır.

Share your Results: