Resimde Gördüğün İlk Şey Hayatın Üzerinde Ne Kadar Kontrol Sahibi Olduğunu Gösterecek

Hayatın kontrolüne sahip olmak anlaşılabilirdir. Hayatımızı yönlendirmek, hedeflerimizi ve tutkularımızı takip etmemiz gereken sağlıklı bir gözlem düzeyi vardır. Kontrol ihtiyacı aşırı olduğunda, ilişkilerine, işine ve genel refah duygun için daha fazla hasara neden olabilir.

Hayatının tüm yönleri üzerinde kontrolün korunması gereken bir kişi misin, ya da belki de yalnızca olayların mevcut tarafından uzaklaştırılmasını mı tercih edersin?

Kişiliğinle ilgili bu küçük şüphe, sadece resme bakarak ve görselleştirdiğin ilk şeyi yanıtlayarak kolayca ortadan kaldırılabilir. Bu basit kişilik testi, varlığımızın bu özelliğini etraflıca ortaya çıkarmayı başarır.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Hayatın Üzerinde Ne Kadar Kontrol Sahibi Olduğunu Gösterecek
Bir Kadının Yüzünü Gördün
Çizimde ilk fark ettiğin şey bir kadının yüzüyse, hiçbir zaman bir duruma hükmetme ve hayatının her yönünü kontrol etme ihtiyacı hissetmeyen bir insansın demektir. Zeka ve sorumluluk gibi bazı özel niteliklerle kendini diğerlerinden nasıl ayıracağını biliyorsun.Güven ve saygı gösteren bir bireysin ve mükemmel bir danışman olarak görülüyorsun. Hayatına giren herhangi bir sorun, olası yeni bir deneyim olarak görülür ve bununla yüzleşmekten veya geleceğin üzerindeki sonuçlarından korkmazsın.
Kuşları Gördün
Resimde ilk olarak kuşları gördüysen, şüphesiz kendini gerçek bir manipülatör olarak tanımlayabilirsin. Senin için hayat her zaman senin elinde olmalı ve etrafında dönen her hikayeyi sadece kaderinin destekleyicisi olmak için değiştirmekten asla çekinmemelisin.Hem seni doğrudan etkileyen eylemlerde hem de çevrendeki insanların eylemlerinde güçlü bir kontrol gösterme ihtiyacı hissediyorsun. Yapman gereken her hareketi planlıyorsun ve hiçbir şeyi şansa bırakmıyorsun. Hedeflerin zihninde iyi bir şekilde özetlenmiştir ve tam olarak gerçekleştirmeden önce bunlardan birinden nadiren vazgeçersin.