Bu Kartlardan Birini Seçin Ve Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Kartlar, hayatınızda neyin iyileşeceğini belirlemenize yardımcı olur! Sadece bir kart seçmeyi ve Evrenden akıllıca bir mesaj almayı sezgisel olarak deneyebilirsiniz.

Bir Kart Seçin

Bu Kartlardan Birini Seçin Ve Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
"Gittikçe hassaslaşıyorsunuz. Sizi üzecek olan ilişkilerden ve durumlardan kaçının. İç düşüncelerinizi, eylemlerinizi ve niyetlerinizi temizlemelisiniz. Dış dünyadaki saflığı bulun. Vücudunuz sizi uyarırsa, bazı şeylerden uzak durun. Vücudunuza iyi bakın, size hizmet edecektir.
2.Kartı Seçtiniz
"Rahatlamak ve meditasyon yapmak için kendinize zaman ayırın." Nefes alın, kelimelerden, kaygılardan ve planlardan kurtulun. Şimdi sessiz ve yalnız olma zamanı. Şimdi herhangi bir karar vermeye çalışmayın. Zihninizi dinlendirin sonunda doğru kararlar alacağınıza emin olabilirsiniz.
3.Kartı Seçtiniz
“Şansınızı deneyin ve arzularınızı eyleme dönüştürün!” Kararsızlık ruhun tutkusunun ölümüdür. Yanlış kararlar verme konusunda endişelenmeyin. Bunun yerine,meditasyon yapmak, doğada yürümek ve doğru kararı vermek için kendinize zaman ayırın. Bundan sonra, Evrenin enerjisi derhal kararınızı destekleyecek ve kapılar art arda açılacaktır. Evren sizi her konuda destekleyecektir.