Seçtiğiniz Kuş, Yaşam Öncelikleriniz Hakkında Çok Şey Ortaya Çıkaracaktır.

Her birimiz, deneyimimiz ve yaşama yatkınlığımızla şekillendirilen kendine özgü bir kişiliğe sahibiz, bu nedenle ilk bakışta hepimizin ortak yönleri olsa da bizim gibi birini bulmak imkansız.

Kişiliğimiz, önceliklerimizi, kendimizi nasıl gördüğümüzü ve çevremizdeki insanlarla ve genel olarak yaşamla nasıl ilişki kurduğumuzu belirleyen şeydir. Çoğu zaman, yaşam seçimlerimiz genellikle bizim için gerçekten önemli olana ve yıllar içinde içimizde oluşan gerçekliğimizi yaratan şeye dayanır.

Kişiliğimiz hayatımızın çok önemli bir yönü olsa da, kendimizden emin bir seçim yapmak, bizi gerçek mutluluğa ve başarıya götürecek doğru yönü takip etmek için her zaman kendimizi yeterince tanımıyoruz.

Bugünkü test ile kendiniz ve yaşam öncelikleriniz hakkında biraz daha bilgi edinmenize yardımcı olacağız.

Yapmanız gereken tek şey resimde gördüğünüz kuşlardan birini seçmek ve seçiminizin kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenmek.

Bir Kuş Seçin

Seçtiğiniz Kuş, Yaşam Öncelikleriniz Hakkında Çok Şey Ortaya Çıkaracaktır.
1.Kuşu Seçtiniz
Hayatı harika bir hediye olarak görüyorsunuz, bu yüzden her zaman fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyorsunuz. Öncelikleriniz, her durumda neşe ve bilgelik bulmak, bedeninize ve zihninize iyi bakmak ve zamanınızı sizin için gerçekten önemli olan faaliyetlere ve işlere ayırmaktır.
2.Kuşu Seçtiniz
Nezaket ve sorumluluk hayattaki en önemli önceliklerinizdir. Hayata sevgi ile bakan ve başkalarıyla sağlıklı ilişkiler içinde yaşamak için elinden gelenin en iyisini yapan özel bir insansınız.Her durumda yardım etmeye hazır iyi bir arkadaş ve her zaman güvenilecek birisiniz. Kalbiniz iyi önerilerle dolu ve bu sizi eşsiz kılıyor.
3.Kuşu Seçtiniz
Hayata analitik ve mantıklı bakan bir insansınız. Her şeyi dikkatlice analiz etmeyi öğrendiniz ve size söylenen her şeyi sorgulamadan kabul etmezsiniz.Önceliğiniz dürüstlük içinde yaşamaktır, böylece sizi kendinizden ve gerçeğinizden ayıran her türlü durumdan uzak durursunuz. Bazen yalnız hissedebilirsiniz, ama asla hak ettiğinizden daha azına razı olmazsınız.
4.Kuşu Seçtiniz
Pek çok durumdan geçmiş bir insansınız ve bunların hepsi olumlu anılar bırakmamış, bu yüzden hala kararlarınızı etkilemeleri normaldir.Hâlâ önceliklerinizi anlamaya çalışıyorsunuz ve bir noktada hayatla güvensizlik ve korkuyla yüzleşebilirsiniz. Ancak, içinizde büyük bir gizli güç ve ışık vardır ve onları dışa doğru salıvermeyi öğrendiğinizde çok daha iyi bir yaşama sahip olacaksınız.
5.Kuşu Seçtiniz
Hayatı çok fazla öz sevgi ve güvenle karşılayan kendine güvenen bir insansınız. Bu istikrar, sizi çok daha mutlu ve daha umutlu yapan içsel çalışmanın bir sonucudur.Alçakgönüllülüğünüz sizi daha da özel kılar ve yolculuğunuza daha da büyümenize ve tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak pozitif insanları çekmenize yardımcı olur.

Share your Results: