Pencerenden Hangi Manzarayı Görmek İstersin?


Bazen dikkatimizi çeken bir şey görmek için pencereye yaklaşmamız otomatiktir ve gözlemlerimiz sonucunda, dışarısıyla temas kurma ihtiyacı hissederiz.

Her birimizin içindeki tüm gizli potansiyel bir pencerenin önünde bulunabilir. Günün belli bir saatinde onu aramak, kendinden randevu almak gibidir. Bu, genellikle gözden kaçan o iç dünyanın eşiğini geçmek demektir.

Bir pencereden etrafımızdaki dünyayı görür, algılarız ve algılarımız karakterimizi, doğamızı şekillendirir. Duvarlarının ötesinde ne göreceğini seçme seçeneğin olsaydı, ne görmek isterdin?

Gözlerini kapat, iç gözlem pencereni aç ve içinden görmek istediğin manzarayı seç.

Bir Manzara Seç

Pencerenden Hangi Manzarayı Görmek İstersin?
1.Manzarayı Seçtin
Yoluna kim çıkarsa çıksın, her zaman herkesle iyi geçinirsin. İhtiyacı olanlara her zaman destek olmaya hazırsın. Arkadaşlarının ve ailenin yanındasın, onlara elinden geldiğince yardım ediyorsun. Deniz, herkese karşı cömertliği ile sonsuz bir şeydir. Fırtınalı bir deniz zorlukların olacağını gösterir, ancak proaktif doğan zorlu engelleri aşmana izin verir. Doğru, işler yolunda gitmediğinde kolayca üzülürsün, ama seni tekrar gülümsetmek için çok az şey gerekir. Sonuçta, fırtınalı bir deniz sonradan sakinleşir.
2.Manzarayı Seçtin
Bugün yapabileceğini asla yarına bırakma' Hayatını bu söze göre yaşıyorsun. Gereksiz şeylere korku salmaktan ve yapılması gerekenleri ertelemekten hoşlanmıyorsun. Pratikliği seviyorsun, her şeyi kolaylaştırmak için çabalıyorsun.
3.Manzarayı Seçtin
Duygularınla çok iç içesin. İçine bakmayı ve insanları anlamayı seviyorsun ama aynı zamanda kendini duygulara bırakmayı da seviyorsun. Ve pencereden gördüğün çocuklar, içindeki çocuğu serbest bırakmak için sorumluluklarını geride bırakman gereken, dışarı çıkması gereken o çocuksu yanını temsil ediyor.
4.Manzarayı Seçtin
Fırsatlardan nasıl yararlanacağını biliyorsun. İçgüdüselsin ve senin için oyun her zaman buna değer. Baştan sona maceralara atlıyorsun ve bir deneyimin sana bir nebze olsun keyif verebileceğini biliyorsan, onu deneyimlemeye çalışırsın. Arkadaşların seni 'bulaşıcı' ve 'dürtüsel' biri olarak tanımlayabilir, varlığın her zaman bir neşe kaynağıdır ve bu yüzden kendini nasıl takdir edeceğini bilirsin. Yapabilseydin, seyahat etmek ve dünyanın harikalarını keşfetmek için bir kaşif olurdun. Kar, yeni şeyler keşfetme konusundaki doyumsuz arzunuzu temsil eder.

Share your Results:

Pencerenden Hangi Manzarayı Görmek İstersin?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı