Bir Resim Seç Ve Başarılı Olmak İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren


Herhangi bir şeyde başarının belirli koşullar gerektirdiğini kabul et! Başarılı bir iş için hangi koşullara ihtiyacın var? Ne gerekli olmalı? Sana ne yardımcı olabilir?

Bilinçaltı zihnine güven ve resimlerden birini seç.

Bir Resim Seç

Bir Resim Seç Ve Başarılı Olmak İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren
1.Resmi Seçtin
Yüksek standartlara ve küresel hedeflere ihtiyacın var. Senin için vaka çok önemli, gerekli ve benzersiz olmalıdır. Sen hırslı bir insansın, belirli tutkuların var. Yaptığın işte belirsizlikler olmamalıdır. Her şey açık, net, anlaşılır ve mantıklı olmalıdır. Ancak bu koşullar altında ciddi bir şekilde işe başlayacak ve başarılı bir son elde edeceksin.
2.Resmi Seçtin
Herkesin eşit olduğu bir takımda çalışman gerekiyor. Standart olmayan vakaları seviyorsun, sorunun özünü anlayan ve bu tür vakalarla başa çıkmada sağlam deneyime sahip ortaklarla çalışıyorsun. Başarılı bir şekilde çalışmak için iyi ve yetkin bir ekibe ihtiyacın var. Acele işlerden, beyin fırtınası oturumlarından ve her şeyin yolunda gittiğini anlamanın tadını çıkarırsın. Ancak bu durumda başarıya ulaşman mantıklıdır.
3.Resmi Seçtin
Birincisi, bu senin fikrin olmalı ve ikincisi, başarılı bir iş için lider, inkar edilemez bir otorite olmalısın. İyi bir düzenleyicisin, hızlı kararlar vermeyi biliyorsun, konunun özünü görüyorsun. Başarı için oyunculara ihtiyacın var, daha fazlası değil. Harika bir tepkin var, zor kararlar için nasıl sorumluluk alacağını biliyorsun. Sen bir beyinsin, bir şeyi nasıl düşüneceğini ve onu en iyi şekilde nasıl yapacağını biliyorsun.
4.Resmi Seçtin
Sorunun maliyetini anlamalısın. Yapacağın şeyin garantili sonucunu bilmen gerekir. Sonuçlar hakkında bilgiye ihtiyacın var. Ancak, eksilerin sonunda artılardan daha ağır basmayacağından eminsen, işe koyulacak ve başarıya ulaşacaksın. Sadece bundan ne elde edeceğini değil, aynı zamanda işine hiç giremezsen ne olacağını da bilmen gerekir.
5.Resmi Seçtin
Başarılı olmak için bir güvenlik ağının olduğunu bilmen gerekir. Zor bir anda ailenin ve arkadaşlarının yardımınına geleceğinden ve ortaya çıkan sorunu gidermek için kesinlikle her şeyi yapacağından emin olmalısın. Sen, en küçüğünü bile riske atmak istemeyen birisin. Sadece acil bir durumda ihtiyaç duyduğun desteği kendine sağlayarak başarılı olursun.

Share your Results:

Bir Resim Seç Ve Başarılı Olmak İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı