Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al

Meleklerin mesajı sana bilgelik ve sevgi getirir. Her zaman etrafımızdalar ve bizimle iletişim kurmanın ve bize yardım etmeye istekli olduklarını göstermenin bir yolunu arıyorlar. Tek yapman gereken onun büyüsünün gelmesini istemek. Unutma ki onlar sana sadece rehberlik ederler, karar her zaman senin olacaktır.

Resme bak ve seni kendine en çok çeken bir kartı seç.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Melek Mesajını Al
1.Kartı Seçtin
Asıl engelin kendinsin. Bu seçeneği seçtiysen, bunun nedeni belki de bazen hayatını gereksiz yere karmaşıklaştırman, her türlü şüphe ve endişenin seni ele geçirmesine izin vermendir. Bu kart sana sadeliğe ulaşman gerektiğini gösteriyor. Kendini sana koşulsuz sevgi sağlayan ve üçüncü çakra aracılığıyla bilgelik potansiyellerine ulaşan dördüncü çakranın enerjisine emanet et. Melek Mesajın: Biraz zamanın olduğunda, nefesini gevşet. Hiçbir şey yapma ve tüm vücut hakkında düşünme; Gözlerini kapat, ne yapıyor olursan ol ve nerede olursan ol dikkatini yalnızca nefesine odakla. Rahatla ve hiçbir şeyi dışlamadan dışarıdan gelen her sesi aynı mizaçla kabul et. Her şey mükemmel, uyumlu ve nefesin gibi sade.
2.Kartı Seçtin
Huzur ve dinginliğe ihtiyacın var. Dış koşullar ne olursa olsun, içsel bir koşul olarak huzuru nasıl bulacağını bilmenin yalnızca sana bağlı olduğunu gösterir. Şu anda yaratıcılığını serbest bırakamıyorsun ve hissettiklerini ifade etmekte zorlanıyorsun. Bu durum bir endişe hali yaratır ve sana bir an bile huzur bulamıyormuşsun gibi gelir. Seni ilgilendiren şeyleri daha sakin görmeye çalış. Olası rahatsızlıklar ile dördüncü ve beşinci çakra ile ilgili fiziksel alanlar arasındaki ilişkiyi kur. Melek Mesajın: Yumuşak, rahatlatıcı bir müzik seç ve dinlerken zihninin rahatlamasına izin ver. Birine kızgınsan veya yanlış anlaşıldığını düşünüyorsan, biraz uyum bulmak için kırgınlıklarının üstesinden gelmeye çalış.
3.Kartı Seçtin
Hayatın armağanlarının her zaman farkına var. Bu seçeneği seçtiysen, belki de sempati duyma ve çok şanslı olmadığını düşünme eğilimin var. Etrafındaki dünyayla karşılaştırmak için başına gelen her şeyi daha iyi gözlemle ve meleklerin sana göndermek istediği sevgi ve mutluluğu elde etmeye başla. Kendini geliştirmek için, birinci, ikinci ve üçüncü çakralar arasındaki dengeden kaynaklanan enerjiyle bağlantıda kal. Melek Mesajın: Başına beklediğinden farklı görünen bir şey geldiğinde ve hayal kırıklığının seni takip ettiğini hissettiğinde, kendine acımaya başlamak yerine, iyi bir kahkaha at. İlk başta zorlama bir kahkaha gibi görünecek, ancak ısrar edersen, gülmenin olaylara yeni bir boyut kazandırmanı sağlayan tek panzehir olduğunu anlayacaksın.

Share your Results: