En Sevdiğiniz Çakrayı Seçin ve Seçiminiz Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor Öğrenin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_fbc75cd8-90cc-4636-a6c7-56674c1ec06c.jpg

Omurganın tabanından başın tepesine kadar uzanan omurganın hizalandığı altı ana çakra vardır.

Vücuttaki bir çakrayı görselleştirmek için, maddenin ve bilincin buluştuğu dönen bir enerji tekerleği hayal edin. Bu görünmez enerji, Prana olarak adlandırılır.

 1. Çok fazla düşünmeden, en sevdiğin Çakra'yı seç ve senin hakkında ne yazdığını bul.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

En Sevdiğiniz Çakrayı Seçin ve Seçiminiz Sizin Hakkınızda Neler Söylüyor Öğrenin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  KIRMIZI: Kök Çakra

  Kırmızı, tüm renklerin en derinidir, ama aynı zamanda en dikkat çeken ve uyarıcı olan bir şeydir. Bir yaşam gücü çakrasıdır ve hayatta kalmayı temsil eder. Taşınır ve uyandırılır ve hayatınızda yapılması gereken değişikliklere doğru yönlendirilirsiniz.

  Bu tutku, inatçılık, sevgi, cesaret ve diğer birçok güçlü kişilik özelliklerini temsil eden bir renktir. Eğer kırmızı giydiğinizde iyi hissediyorsanız, bu aynı zamanda bolluk, refah ve esneklik ile ilişkili bir renktir. Ama ayrıca öfke, kızgınlık gibi duyguları ima edebilir Kök çakranızın bağlantısı kesilirse, depresyon veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  Hatta yeme bozukluklarının, kötümserliğin veya odak eksikliğinin fiziksel etkilerini yaşayabilirsiniz. İyi haber şu ki, bunlar hedeflenen olumlu kırmızı enerjiyi hırs, kararlılık ve süreklilik gibi yaklaştırmak için çevrilebilir. Kırmızı doğada, güçte ve sevgide çok tutkuludur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Turuncu: Sakral çakra

  Sakral çakra, güneşi anımsatan sıcak bir renk olduğu için güç ve canlılığın simgesidir. Çakra, pelvisinizde bulunur ve burası mutluluğu bulacağınız yerdir. Günlük yaşamın sıradan aktiviteleri arasında keyifli deneyimler ararsınız.

  Turuncu, güçlü bir ruhsal ve fiziksel enerjiyi temsil eder, bu yüzden muhtemelen sporda, dayanıklılık ve güç gerektiren diğer faaliyetlerde iyisinizdir. Sağlıklı çakranızı korumayı sürdürmüyorsanız, kısırlık sorunları, bel ağrısı ile karşılaşabilirsiniz.

  Doğal merakınız ve keşfetmeniz gereken şey bir bencilliğe yol açabilir, bu yüzden sağlıklı sınırları korumayı unutmayın. Neşeli bakış açınız ve coşku, etrafınızdakilere bir armağandır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  SARI: Güneş Plexus Çakra

  İyimser ve bilgili olmayı temsil eden sarı renk, gücünüzü güneşten aldığınızı gösterir. Bu çakraya sahip insanlar parlak,cesur ve genellikle çok zeki olurlar.

  İnsanlar sizi güvenilir ve sorumlu olarak tanımlar.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.YEŞİL: Kalp Çakrası

  Sevgi ve merhamet, yaptığınız her şeyin özünde yer alır. Dünyayla bağlantınız, dengeyi bulmaya başladığınız ve sağlıklı ilişkilerin oluşabileceği yerdir. Yeşil enerji, yumuşak bir yosun yastığı gibidir.

  Hayvanlar, doğa ve diğer insanlar için doğal bir merhametiniz vardır, bu da sizi bazen size karşı kullananlar için savunmasız kılar. Fiziksel düzeyde, üst vücut ağrısından, kalp problemlerinden veya dengesizliğinden sakının.

  Yeşil enerjiniz zayıfsa, kalp merkezinizi sarkmaya veya korumanıza sebep olabilir, bu nedenle bağışıklık sisteminizi iyileştirmeye çalışın. Mükemmeliyetçi olarak görülebilir ve çoğu zaman şeyleri çok fazla düşünebilirsiniz, ama bir insan olarak çok arkadaş canlısı ve sevecen olursunuz.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  MAVİ: Boğaz Çakrası

  Mavi sakinliği cennet ve huzur ile ilişkilidir.

  Huzurlu ve uyumlusunuz. Belki yoga veya meditasyon, dua ve sessiz zamanın tadını çıkarırsınız. İnsanlar seni sadık ve güvenilir olarak düşünür. Diğer renkler dikkatinizi aktivitelere, ilişkilere veya harekete yönlendirebilir, ancak mavi sizi sağlam bir zeminde tutar.

  Tiroid problemleriniz olabilir veya boğaz ve boyunda sertlikten muzdarip olabilirsiniz, ancak mavi insanlar genellikle iyi bir duruşa ve güçlü bir benlik duygusuna sahiptirler.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  MOR:Taç Çakra

  Ruhsal olarak konuşan, en yüksek enerji titreşimi ile yakın bir bağlantınız var. Tamlık duygunuz var ve dengeli. Huzur, geçmişin gitmesine izin vermenin hüznünden ve yeni olanı kucaklamadan size geldi.

  Mor rengi hem dişi hem de erkek, soğuk ve sıcak, gece ve gündüz veya sol ve sağ beyin aktivitesinin bir dengesini temsil eder, böylece zihinsel dengeyi ve kutsallığı elde edersiniz. Bu, bir maliyete neden olabilir, çünkü menekşeler de, baş ağrıları, öğrenme güçlükleri veya beyinle ilgili diğer zorluklardan muzdariptir. Ancak insanlar tavsiye ve bilgelik için size dönüyor. Gizemli bir enerjiniz ve varlığınız var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın