Bir Kart Seç Ve Bu Ay Seni Nelerin Beklediğini Öğren

Akıllıca tavsiyeler almak istediğimiz zamanlar vardır. Seçeceğin bir kart ruhumuzu kucaklayan ve sahip olduğumuz şüpheleri gidermemize yardımcı olan güzel olumlu mesajlar getiriyor.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç Ve Bu Ay Seni Nelerin Beklediğini Öğren
1.Kartı Seçtin
Bu, tüm tanımların ve etiketlerin ötesinde kendini bulman, kendine kim olduğunu sorman için bir ay olsun. Bu ay kendi kimliğini bulmaya, ruhunda gezinmeye ve sahip olduğun hayatın seni gerçekten mutlu eden şey olup olmadığını sessizce merak etmeye cesaret et.Tavsiye: Sürüden ayrılmak ve kendimizi bulmak için uyanmak harika bir parti çünkü yeniden doğuyoruz ve mutluluk yanımıza yükleniyor. Kendini dinlemekten korkma, ruhunun hissettiği canlanma arzusundan korkma. Sevinçle ve seni sevmek ve kabul etmek için büyük bir adım olarak yaşa.
2.Kartı Seçtin
Bu ay, seçimlerini onurlandırmak, başına gelen sevinçli ya da acılı her şeyin farkına varmanın ayı olabilir. Bu şekilde, hayatın sihrinin bu olduğunu görebilirsin: her zaman seçebileceğimizi ve o yerden, sonuçların sorumluluğunu üstlenebileceğimizi.Tavsiye: Seçimlerimizi sevdiğimiz ve onları kalbimize koyduğumuz zaman, kendimizi mağdur etmekten vazgeçtiğimiz, şikayet ve ağıtlarda kalmak yerine başımıza gelenlerden ders alabileceğimiz için vicdanımız büyür.
3.Kartı Seçtin
Bu ay duygularına odaklanabilir ve üzerinde çalışabilirsin. Kendine duygularının günlerini nasıl etkilediğini sor. Öfkeye kapılıp, liderliği ele alan kişiden mi çıkıyorsun? Kendin için üzülerek durmadan ağlayabilir misin? Susuyor ve yardım isteyemiyor musun? Bu ay başına gelenlerle yaşamayı öğrenmelisin.Tavsiye: Kendini duygulara kaptırmanda yanlış bir şey yok, ancak keyiflerle dolu hoş bir yaşam sürmek için başına gelenlere, onu nasıl taşıdığına yönelik bir aşk emeğine başlarsan çok iyi olur. Kendinle barış içinde yaşamayı öğren.

Share your Results: