Sezgilerinizi Dinleyerek Bir Kart Seçin ve Hayat Tavsiyenizi Alın

Bugün hayatımızın hangi alanında gençleşmeye veya yeniden düşünmeye ihtiyacımız olduğuna odaklanalım! Dinlenmek ve seçiminizi yapmak için birkaç dakikanızı ayırın!

Her şeyin değişmesini istiyorsunuz, ancak sahip olduğunuz şeylere tutunuyorsunuz, çünkü kendinizi güvende hissettiğiniz tek yol bu. Başarısızlıktan korkarak bu kadar uzun süre ertelediğiniz şeyleri denemenin zamanı geldi! Şimdi sezgilerinizi dinleyerek bir kart seçin ve tavsiyenizi alın.

Bir Kart Seçin

Sezgilerinizi Dinleyerek Bir Kart Seçin ve Hayat Tavsiyenizi Alın
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart, onlara odaklanmaksızın geçmiş olumsuzlukları, kayıpları ve üzüntüleri düşünebilme yeteneğinden söz ediyor! Bu, kaderin tüm zorluklarıyla iyi başa çıkabilen bir kişiye duygusal dönüşüm için harika bir zaman!Duygusal yükünüzü şu andan itibaren terk edebilirsiniz! Bu yük sana tüm hayatın boyunca eşlik etmemeli! Bu, kalbinizi geçmişte yaşadığınız acıdan korumak için şimdi kendinizi izole etmeye çalışıyorsanız,doğrudur!Olumlama: Kalbim açık ve geçmiş acılardan uzak. Geçmişte yaşadığım acılar beni daha da güçlendirdi. Şimdi daha fazla sevgi ve samimiyet için hazırım.
2.Kartı Seçtiniz
Muhtemelen yeniden doğuş sürecinden geçiyorsunuz. Son olaylar ve kendine güvensizlik, neredeyse kalp kırıcı bir etki yapmış olabilir ve kelimenin tam anlamıyla «uyku moduna girmek» zorunda kaldınız, çünkü daha sonra ne yapacağınızı anlamadınız.Ama hayatının bu dönemi bu hafta sona eriyor. Yaşam için susuzluğun bir güven seviyesiyle geri dönecek.Bunun neden şimdi gerçekleştiğini merak etmeyin-sadece ilahi zaman çizelgelerine inanın. Hayatın tekrar tadını çıkarmak için hepsini anlamanıza gerek yok!Bu, yaratıcılık ve oyunculuk için harika bir hafta, aynı zamanda bir partiye gitmek için de harika bir zaman.Olumlama: Hayatımı seviyorum ve susuzluğumu hayata döndürdüğüm için minnettarım.
3.Kartı Seçtiniz
Bu kart, ayrı benliğiniz ile kutsal olarak mükemmel ve sevildiğinizi bilen parçanız arasındaki mücadeleyi gösterir. Kendinden şüphe duyduğunuz için yaratıcı bir şekilde engellenebilir ve / veya zulmedilmiş hissedebilirsiniz. Tüm bu olumsuz duygular daha da kötüleşiyor çünkü kendinizi başkalarıyla karşılaştırmaya devam ediyor ve doğuştan mükemmelliğinizi fark etmiyorsunuz.Sadece sevildiğin ve aynı şekilde sevdiğini kabul ettiğinde, tüm dünyayla sahip olduğun eşsiz şeyleri paylaşmaya hazır olacaksın! Kendini başkalarıyla karşılaştırmayı bırak! Sevinç ve tutku sizi yönlendirsin. Siz unutsanız bile içinizdeki çocuk yolu biliyor.Olumlama: Ben kendimken mükemmelim ve bu dünyaya ışık yayıyorum.