Sadece Bir Çay Kaşığının Sizi Daha Pozitif Hale Getirebileceğini Söylesek?

Kendinizi sürekli olarak olumsuz düşüncelerde mi buluyor musunuz?Olumsuz düşüncelerle her zaman uğraşmak zor olabilir; işte olduğunuzda, evdeyken, arkadaşlarınızla birlikte olduğunuzda ya da yalnız olduğunuzda. Bazı insanlar için, olumsuzluk günlük hayatın bir parçasıdır, ancak olması gerekmez.

Olumsuz düşüncelerden kurtarmaya yardımcı olabilmeniz için öğrenebileceğiniz basit bir numara var: İhtiyacınız olan tek şey bir kaşık. Evet, gerçekten! Bu kolay numara süper etkili ve zaten ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

spoons-629921_640.jpg

Ee nasıl yapıyoruz?

Sadece kaşığı kot pantolonunuzun sağ cebine koyun. Orada bırakın ve gününüzü geçirin. Olumsuz bir düşüncede olduğunuzu farkettiğinizde, kaşığı cebinizden çıkarın ve diğer cebe taşıyın. Olumsuz bir düşünceye sahip olduğunuzda, her seferinde bunu yapın; bu da kaşığı her birkaç dakikada bir hareket ettirdiğiniz anlamına gelir.

Sonunda bunun negatif düşüncelerinizi kestiğinizi fark etmeye başlayacaksınız. Böylece gününüzün tadını çıkarmaya devam edebileceksiniz. Zamanla bu alışkanlık haline gelecek ve artık olumsuz düşüncelerin hayatınızın büyük bir parçası olmadığını farkedeceksiniz. Bu numara basit olabilir, ancak işe yarıyor. Ayrıca negatif düşüncenizin farkında olmanızı, böylece negatif olduğunuzu anladığınızı öğretir.

coffee-1928147_640.jpg

Öyleyse, hayatınızı daha iyi hale getirmeye hazır mısınız? Eğer öyleyse cebinize koyacak bir kaşık bulmak için zaman geldi!

Kaynak:filoji.com/sadece-bir-cay-kasiginin-sizi-daha-pozitif-hale-getirebilecegini-soylesek/