Seçeceğiniz Çiçek Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

cicekler-1.png

En sevdiğiniz çiçeğin kişiliğinizin önemli yönlerini yansıttığını biliyor muydunuz? Çiçeklere bakın, beğendiğiniz birini seçin ve sonra anlamını okuyun.

 1. Bir Çiçek Seçin

Seçeceğiniz Çiçek Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyebilir

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Gülü Seçtiniz

  Doğaya karşı sevgi dolu, koruyucu ve romantik bir insansınız kaçınılmaz olarak cömert ve başkalarına yardım etmeye odaklanmışsınızdır, ancak bazen ne verdiğiniz ve ne aldığınız arasında bir dengesizlik olduğunu hissedebilirsiniz. Asıl zorunluluğunuz, ihtiyacınız olduğunda hayır demeyi öğrenmektir, çünkü bu şekilde, dünyanızda biraz daha sakin ve huzurlu olacaksınız ve bu, hiç şüphesiz herkesle daha mutlu ve daha samimi ilişkiler kurmanıza izin verecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Ayçiçeğini Seçtiniz

  Özgürlüğünü korumak isteyen ve size bir resim yaratma, bir mekânı dekore etme, şiir yazma ya da sadece kıyafetleri birleştirmenin en iyi yolunu bulma yeteneği veren, estetik bir duyarlılığa sahip, aktif, eğlenceli, spontane bir kişisiniz. Ayrıca sabırsız olabilirsiniz, bu yüzden büyük zorluklarınızdan biri, sabırsızlığınızı fark etmek, kökenini anlamak ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizi etkilemesine izin vermemek.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Papatyayı Seçtiniz

  Tek kelimeyle tanımlamak zorunda olsaydınız, bu kelime sadakat olurdu. Başkalarını desteklemeyi seviyorsunuz, ama aynı zamanda başkalarının sizi desteklediğini hissediyorsunuz. Ayrıca, geleceğe dair çok endişelenmeye ve abartılı sağduyulu tutmaya da eğilimlisiniz. Asıl dinlenmek şimdiki zamandan daha çok zevk almak ve hayata akmaktır, çünkü çoğu kez aşırı endişeniz sizi harika anlardan keyif almakdan mahrum etti. Kaygının geleceğinden çok fazla olduğunu, burada olduğunu ve şimdi en güzel şeylerin gerçekleştiğini unutmayın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Orkideyi Seçtiniz

  Enerjik, iyimser, kendine güvenen ve amacına yönelik  başarılı bir kişisiniz. Genellikle dikkatin merkezi olmak ve insanları etkilemek istersiniz, ancak bazen bu alışkanlık sizi hayal kırıklığına uğratır. Temel zorluklarınızdan biri, takımın bir üyesi olarak faydalı olabileceğiniz, ancak takım lideri olarak kullanamayacağınız hayatın yönlerini bulmaktır! İşbirliği merkezi olmayı gerektirmeden başkalarıyla birlikte çalışmayı öğrenmek hayatınıza büyük ve beklenmedik şekilde tatmin edici davranışlar getirecektir.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Karanfili Seçtiniz

  Seni en iyi tanımlayan kelimeler tutkulu, yoğun, kendine güvenen, kararlı ve zorlayıcı. İnsanlara güvenebilmen için senin dünyanda ve hayatında kontrol sahibi olman için çok uzun zaman geçmelidir. Sınırlayıcı özelliklerinden biri de, baskın ve iyelik haline gelebilmenizdir. Temel zorluklarınızdan biri, insanlara biraz daha güvenmeyi öğrenmek, çünkü bu tehdit veya tehlikeden uzak olmak, destek tabanınızı genişletecek ve dünya ile daha mutlu hissedeceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Yasemini Seçtiniz

  Sen onun dünyasının huzur ve uyum içinde olmasını isteyen güvenilir, sakin ve arkadaş canlısı bir insansın. Gerilmelerden kaçınıyorsun ve her şeyi olduğu gibi tutmayı seviyorsun. En büyük göreviniz dünyanızda barış sağlamaktır. Ana zorluklarınızdan biri, öfkenizi tanımak ve işlemektir. Bu,hayatta çığlık atmanız gerektiği anlamına gelmez, ancak kızgın hissederseniz, kontrollü bir şekilde serbest bırakmanız gerektiği anlamına gelir

  Sonuçlarınızı Paylaşın