Psikolojik test: Hangi kapıyı açmak istiyorsunuz?

Kişilik testleri genellikle sembolizm ile ilişkilendirilir. Bu testimizde, kapılara bakacağız. Günlük hayatınızda onlara hiç dikkat ettiniz mi? Anlamlarının sembolik olabileceğini farkettiniz mi? Hayatta bir adım daha ileriye gitmek istiyorsanız, bu bir kapı açmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Kapının yeni bir gerçekliğe giden yolu göstermesi veya ona erişimi engellemesi semboliktir.

Şimdi resimde göstereceğim kapılara bir göz atın ve açmak istediğiniz birini seçin

Bir Kapı Seçin !

Psikolojik test: Hangi kapıyı açmak istiyorsunuz?
1.Kapıyı Seçtiyseniz
Pencereleri olan harika bir turkuaz kapıyı seçtiyseniz içeriye ve dışarıya sakince bakabilirsiniz. Siz pozitif enerjiyle dolu çok açık bir insansınız. Diğer insanlarla ilişkileriniz her zaman içtendir ve duygularınızı gizlemezsiniz. Yeni insanlarla ve yeni kültürlerle tanışarak hayattan zevk alırsınız. Coşkunuz bulaşıcıdır ve diğerleri sizin yanınızdayken kendilerini her zaman çok rahat hissederler.
2.Kapıyı Seçtiyseniz
Seçiminiz siyah kapıdan yana olduysa herkesin dikkatini çekmek istemeyen basit ve mütevazı bir insansınız demektir. Çok itaatkar ve çalışkansınız. Sakin bir şekilde size verilen görevleri yerine getirir ve hedeflerinize ulaşırsınız. Hayatınızdaki birkaç parlak renk size zarar vermez, harika bir maceraya veya unutulmaz izlenimlere neden olabilir.
3.Kapıyı Seçtiyseniz
Turuncu kapıyı seçtiyseniz. Bireysel olarak özgün,kişilik olarak çok ilginç birisiniz. Dikkat çekmeyi ve insanlar tarafından hatırlanmayı seviyorsunuz. Siz zekisiniz, sanata tapıyorsunuz ve birçok konuyla ilgileniyorsunuz.
4.Kapıyı Seçtiyseniz
Koyu yeşil kapıyı seçtiyseniz Alıcı ve yaratıcı bir insansınız demektir. Çoğunlukla müzisyen, sanatçı, heykeltraş ve yazarlık gibi mesleklere ilgi duyuyorsunuz. Ruh hali değişimleri sizin içinizde var: bir anda çok açık ve sosyal olabilirken bir anda kendi içinize kapanabilirsiniz.
5.Kapıyı Seçtiyseniz
Üstü yarım daire biçimli penceresi olan Menekşe renkli kapıyı seçtiyseniz Sürekli sevdiklerinizden destek almak istersiniz ve başkalarının onayına bağlı kalırsınız. Özveriyle çalışıyorsunuz ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Yaratıcılık gerektiren görevleri seviyorsunuz. Bazen kendinizi işinize o kadar çok kaptırıyorsunuz ki etrafınızda neler olduğunu göremiyorsunuz. Bu nedenle, işin tüm hayatınız olmadığını unutmayın, düzenli aralıklarla dinlenmeye çalışın.
6.Kapıyı Seçtiyseniz
Kırmızı kapı kendine çok güvenen insanlar tarafından seçiliyor. Ayrıntılara bakar, görünümüne dikkat eder ve diğerlerinin sizin hakkınızda ne düşündüğü konusunda endişelenirsiniz.Bazen bir mola vermeli ve kendiniz için diğerlerinden daha fazla yaşamaya başlamalısınız.
7.Kapıyı Seçtiyseniz
Ahşap kapıyı seçtiyseniz siz mutlak bir minimalistsiniz. Güvenlik ve sağlık sizin için görünümden daha önemlidir. Sevdikleriniz için her şeyi feda etme eğilimindesiniz ve genellikle duygularınızla yönlendiriliyorsunuz.
8.Kapıyı Seçtiyseniz
Seçiminiz modern mavi kapıdan yana olduysa. Enerji, neşe ve sonsuz gençlik duygusuyla boğulmuş durumdasınız demektir. Aynı zamanda, tüm eylemlerinizi ve kararlarınızı etkileyen özgüveniniz de yok. Daha spontan olmayı öğrenmeniz ve kendinizi sevmeyi öğrenmek için kendinize daha fazla özgürlük vermeniz gerekir. Ancak bu şekilde kendi yaşamınızda maksimum başarı elde edebilirsiniz.
9.Kapıyı Seçtiyseniz
Yeşil kapıyı seçtiyseniz siz bir insan analistisiniz. Sadeliği, sağlam kuralları görüyorsunuz ve hayata karşı çok pratik bir yaklaşımınız var. Neredeyse tüm problemler için bir çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz ve bundan büyük bir zevk alıyorsunuz.
10.Kapıyı Seçtiyseniz
Güçlü bir tahta kapıyı seçtiniz Bu, istikrar ve uyuma değer verdiğinizi ve en önemlisi de sizin için mükemmel kalite anlamına gelir. Riskli işlere girmezsiniz. Eğer işiniz sizi tatmin etmiyorsa, potansiyelinizi tam olarak kullanmazsınız, sadece iş gücünüzü geri alırsınız. Sorunlarınızın sizin tarafınızdan çözülmesi gerektiğini unutmayın çünkü başkaları sizin için çözemez.