İçsel Durumunuz Hakkında Bilgi Almak İçin Resimde İlk Olarak Ne Gördüğünüzü Söyleyin

Psikolojide, çift görüntü kullanarak özel bir test türü uygulanır. Bu teknikleri kullanarak, psikologların, hastanın kişiliğinin ana odaklarını, karakterinin özelliklerini belirlemesi, ona ilerlemesini doğru şekilde seçmesi ve söylemesi daha kolaydır.

Aşağıdaki test, şu andaki durumunuzun ne olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Resme bir göz atın ve ilk olarak ne gördüğünüzü söyleyin.

Resimde İlk Olarak Ne Gördünüz?

İçsel Durumunuz Hakkında Bilgi Almak İçin Resimde İlk Olarak Ne Gördüğünüzü Söyleyin
1.Kuğu Gördünüz
Şu anda, kafanız çok karışık ve yaşamınızda hangi yönü seçeceğinizi bilmiyorsunuz. Üzülmemelisiniz, er ya da geç, her kişinin bir seçim yapması ve seçilen yolun doğru olup olmadığından şüphe etmesi gerekir.Seçtiğiniz tüm olumlu ve olumsuz sonuçları göz önünde bulundurmaya çalışın. Onları bir kağıda yazabilirsiniz. Ama bunu acelesiz yapmak ve konunun özüne çok fazla odaklanmamak son derece önemlidir. Bazen, sorunun özünden biraz uzaklaşmak ve başka bir şeyle ilgilenmek bize kendi başına bir çözüm sunar.
2.Sincap Gördünüz
Etrafınızda olan bazı şeyler sizi rahatsız etti. Üzgünsünüz ve çıkış yolunuz yok gibi görünüyor. Ancak, garip bir şekilde, en iyi seçenek, durumdan vazgeçip kadere güvenmektir. Birkaç gün rahatlayın, heyecan verici bir seyahate çıkın veya evde koltuğa uzanıp TV izlemeye çalışın.Uzun zamandır beklenen tatili kabul ettikten sonra sakinleşecek ve bu kadar küresel olmayan bir problem üzerinde fazla abartmanın gerekmediğini anlayacaksınız.