Bir Kristal Seçin Ve Geleceğinizle İlgili Bir Mesaj Alın

Bir kristal seçin ve geleceğinizle ilgili mesajınızı alın…

Bir Kristal Seçin

Bir Kristal Seçin Ve Geleceğinizle İlgili Bir Mesaj Alın
1. Amazonit Taşını Seçtiniz
Ayaklarınızı yere sağlam bir şekilde basıyorsunuz ve sevdiklerinize sıkıca bağlanıyorsunuz. Hayatta denge isteyen sakin ve makul bir insansınız. Bu yüzden her tür aşırılık sizi rahatsız eder. İmajınızı önemsiyorsunuz, ama yüzeysel değilsiniz.Yakında kişisel yaşamınızda büyük değişiklikler yaşayacaksınız. Yalnızsanız biriyle tanışacaksınız. Bir ilişkiniz varsa, bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.
2. Ametist Taşını Seçtiniz
Bağımsız ve güçlüsünüz. Hiçbir şey sizi kızdırmıyor ya da üzmüyor. Çoğu zaman sorunları kendiniz çözersiniz ve başkalarından yardım istemek istemezsiniz. Çok yeteneklisiniz ama aynı zamanda dikkatli ve risk almak istemiyorsunuz.Hayatınızdaki bazı değişiklikleri düşünme zamanı. Şimdi bu yerden çıkmak için bir şeyler yapmanın tam zamanı. Başarılı olursanız, hayatınızın günlük rutininizden daha fazlası olduğunu göreceksiniz.
3. Yıldız Taşını Seçtiniz
Ne hakkında olursa olsun, hoşgörülü ve çeşitliliğe değer veriyorsunuz. Her durumda arkadaş canlısısınız. Diplomatik karakteriniz çevrenizdeki insanları daha iyi anlamanıza yardımcı olur.Verdiğiniz kararların her zaman arkasında olun, ancak en büyük gücünüz olan nezaketi de unutmayın. Bu, hayatınız boyunca değişikliklere yol açacaktır.
4. Azurit Taşını Seçtiniz
Her zaman başkalarını ilk sıraya koyarsınız. Başkalarının yardım için başvurduğu kişi sizsiniz. Yumuşak ve özgür bir doğanız var. Duygularınız derindir ve olumsuz ifadelere karşı çok hassas olabilirsiniz, ancak asla duygularınızı göstermezsiniz.Çevrenizdekiler için zaten çok şey yapıyorsunuz ve çok cömertsiniz. Ancak yolculuğunuza devam etmek için kendinize odaklanmanın bir yolunu bulmalısınız. Kendinize hak ettiğiniz sevgiyi gösterin. Böylece hayatınızın inanılmaz olabileceğini göreceksiniz.
5. Kristal Kuvars Taşını Seçtiniz
Birçok hedefi ve hayali olan bir insansınız. Yaratıcı özellikleriniz hayatınızdaki başarının anahtarıdır. Empati kuruyorsunuz, diğer insanları kolayca anlıyorsunuz ve birçok durumda onları koruyorsunuz. Pek çok planınız olduğu için, genellikle duygusal iniş çıkışlar yaşarsınız.Kendinize daha çok inanırsanız istediğiniz her şey gerçekleşecektir. Kendinizi daha güvende hissederseniz, hayatınızdaki değişiklikleri kolayca fark edeceksiniz ve doğru yola çıkmanız daha kolay olacaktır. Bu şekilde kendinize karşı daha açık ve dürüst olacaksınız. Zaten büyük bir iç güce sahipsiniz, sadece onu kullanmanız gerekiyor.

Share your Results: