Seçtiğin Anahtara Göre Bilinçaltındaki Esas Kişiliğini Söylüyoruz…

 

 1. En çok Hoşuna Giden Anahtarı Seç

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Seçtiğin Anahtara Göre Bilinçaltındaki Esas Kişiliğini Söylüyoruz...

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. Anahtarı Seçtiniz

  Diğer anahtarlar arasında en basit ve en yaygın olanı seçtiniz. Süsleri yok olsa da kapıları açan en etkili anahtardır ve genelde hep aynıdır.Başka bir deyişle, bakış açınızda süslemelere aşırı konsantre ancak hayatınızda iyi tanımlanmış fikirler,hedefleriniz var. 

  Kime ne zaman diyeceğinizi ve ne sunacağınızı çok iyi bilmektesiniz.Siz analitik,çok kararlı ve çok mantıklı bir kişiliğe sahipsiniz.Dekorasyon eksikliği,özellikle bazı durumlarda, başkalarıyla rahat olmadığınız anlamına gelebilir. 

  Var olma şekliniz o kadar doğrudan ve basit ki, savunmasız ve kırılgan hissedebilirsiniz, ancak hedefinize odaklandığınız sürece her türlü durumu yaşayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Anahtarı Seçtiniz

  2 Numaralı anahtara dikkat ettiyseniz,büyülü bir kapıyı açabilecek güvenilir bir anahtarı seçtiğinizi bilmeniz gerekir. Diğerleri sizi karizmatik,yenilikçi ve güvenilir bir insan olarak görmektedir. 

  Arkadaşlığa nasıl değer biçileceğini biliyorsun, sadık birisin v e aynı şeyi arkadaşlarından bekliyorsun. Bu nedenle arkadaş çevreniz dünyadaki en yaygın olmayabilir,ancak her zaman güvenebileceğiniz küçük bir gruptur. 

  Güven konularını hep dikkate alan bir kişiliğiniz sayesinde çevrenizde hep kaliteli insanlara yer vermektesiniz. O yüzden böyle bir hayat sürdürmek sizin için çok önemli. Yoksa asla kolay kolay birine güvenemezsin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Anahtarı Seçtiniz

  Bu anahtar herkes tarafından seçilen nadir bir seçimdir. Bunu seçtiyseniz eğer sizde fark etmiş olmalısınız ki en garip olanı seçtiniz. Peki bu garip anahtar ne demek? Elbette özgüvenlisiniz ve kendinize inanan birisiniz. Aksi taktirde, en garip anahtarı seçermiydiniz? 

  Siz hep farklı olmayı seven birisiniz. Bu anahtarın dişleri çok yanıltıcı olabilir ve açmak istediğiniz kapının gerçekten açılıp açılmayacağını kesinlikle bilemezsiniz. Kararlı bir insansın ve kafanızda binlerce fikir dolaşmaktadır. 

  Eğer meydan okursanız, iki kere düşünmeden kabul edersiniz. Hayatınızı kontrol etmeyi seviyorsunuz ve sizi köşede bekleyen bir macerayı daima hazırlamaya hazırsınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Anahtarı Seçtiniz

  4 Yoncalı anahtarı seçtiniz. Gerçekten de güzel gözüküyor dimi. Evet muhtemelen siz çok neşeli birisiniz. Hayatı lay lay lom yaşayanların kafasındasınız. 

  Rahat ve herzaman iyimser, her durumun iyi tarafına bakıyorsunuz. En kötü şeye bile iyi niyetle yaklaşabilmektesiniz. 

  Ne yazık ki büyük sevinçler bazen sizin hayatınız bir boşlukmuş gibi hissettirebilir. Her neyse,siz yine herkese gülüp mutluluk saçmaya devam edin...

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Anahtarı Seçtiniz

  En süsülü anahtarı seçtiniz. Fantastik öykülerdeki masallardan ve prenses odalarında kullanıldığı anahtarların aysını gibi... Bu, merak uyandırıcı bir kişilik ve canlı bir hayal gücü olan yaratıcı bir hayalperest olduğunuz anlamına gelir. 

  Sen gerçek bir sanatçısın ve yaptığın işi severek büyük bir önemle yapmaktasın. Bazı ortamlarda dışlanmış olarak gözükebilirsin fakat unutma ki başarılı bir yapıya sahip olduğun için bir çok kişi seni kıskanacaktır. 

  O yüzden bu hayatını asla dedikodulara teslim etme.Bildiğizi okumaya devam edin ve her zaman olduğu gibi ailenize daha çok değer verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Anahtarı Seçtiniz

  Klasik anahtarı seçtiniz. Dolayısıyla çok mantıklı olduğunuzdan ve mantık tarafından yönlendirildiğinizden eminiz. Kolayca konsantre olabilirsiniz, ancak kendi yerinizi terk etmeniz çok zordur. 

  Bu nedenle, aileniz, eşiniz veya arkadaşlarınız da dahil olmak üzere, sevdiğiniz herkese karşı aşırı bir bağlılık içerisindesiniz. Hayatta çok hızlı olgunlaştın ve yalnızca açık fikirlerin var. Hayatınızda çılgınlık eksikliğini çevrenize tanıdığınız insanlar sayesinde hiç bitmiyor.  Sonuçlarınızı Paylaşın