Bu 5 İşaretin Daha Önce De Bu Dünyaya Geldiğinizi Ve Şimdi Yeniden Doğduğunuzu Gösterdiğini Biliyor Muydunuz?


3502683346-678x381-1.jpg

Reenkarnasyon, ruhunuzun enerjisinin öldükten sonra öldürülmediği ve aslında yeni bir ev sahibi olan başka bir yaşam biçimine geçmeye çalıştığı anlamına gelir.

Bu düşünce Asya kültürlerinde en çok kabul gören ve yaklaşık 3000 yıldır varolan bir inanıştır. Bu inanca göre, bazılarımız bundan önce bir ya da daha fazla yaşam sürmüşlerdir ve bu geçmiş yaşamları hatırlama olasılığımız vardır.

Gelin Bu 5 İşaretin Ne Olduğunu Birlikte Göz Atalım…

 1. 1 Güçlü Rüyalar


  Evet, rüya bu gezegendeki her insan için ortaktır ama bazı rüyalar o kadar güçlü olabilir ki sadece rüyalardan daha fazla anılar olabilir. Geçmiş hayatımızın anılarının bize gösterilmesinin en kolay yolu rüyalarımızdan geçer. Bu nedenle, eğer belirli bir rüya tekrar tekrar görülüyorsa bu geçmiş yaşamından bir hatıra olabilir.

 2. 2 Dejavu


  Dejavu, neden olduğuyla ilgili birkaç açıklama içeren popüler bir olgudur. Bazıları bunu nörolojik uyumsuzluk olarak açıklar, diğerleri bunun paralel evrenler arasında gerçekleşen örtüşmelerden kaynaklandığını söyler. Ancak, dejaj vu'nun geçmiş yaşamımızda başımıza gelen bir deneyim olduğu da büyük olasılıktır.

 3. 3 Fobiler ve Korkular


  Birçok insanın gerçekten mantıksal bir sebep bulamadıkları fobi veya korkuları vardır. Korkularımızı geçmiş yaşamlarımızın hatıraları ile bağlayanlar var. Bu, geçmiş yaşamda bir köpekbalığı tarafından saldırıya uğramış olsaydınız, bu hayatta, bu açıklanamayan köpekbalık korkusuna sahip olacağınız anlamına gelir.

 4. 4 Tuhaf Anılar


  Bazen çocukların ebeveynlerinin hatırlamadıkları şeyler ve olayların anıları vardır. Son derece doğru olan anıların türü. Bu, eğer bu çocuk geçmiş yaşamında öldürüldüyse, anılarını, araştırmacıların, önceki yaşamında ev sahibi olan bedeni bulmaları için yönlendirebileceği anlamına gelir. Bu, reenkarnasyonun varlığının en güçlü kanıtı değil mi? Sahip olabileceğiniz ve gerçek görünmeyen tüm bu anılar, bunlar önceki yaşamlardan olabilir.

 5. 5 Sezgi


  Güçlü sezginin ruhunuzun olgunlaştığının ve daha önce başka birçok yaşam yaşadığının bir göstergesi olduğu anlamına gelir.

Bu 5 İşaretin Daha Önce De Bu Dünyaya Geldiğinizi Ve Şimdi Yeniden Doğduğunuzu Gösterdiğini Biliyor Muydunuz?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı