Bir Kelebek Seçin Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğrenin!

Seçtiğiniz kelebek sizin hakkınızda çok şey söyleyebilir.

Bir Kelebek Seçin

Bir Kelebek Seçin Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğrenin!
1.Kelebeği Seçtiniz
Hayatınızı kabul etmeli ve kalbinizin gerçek arzularına direnmeyi bırakmalısınız. Hiçbir şeyden korkmayın, birçok harika fırsatınız var, sadece umut ve cesaretle ilerlemeniz gerekiyor!Ruhunuz neye ihtiyacınız olduğunu ve ne yapmak istediğinizi çok iyi bilir; Sadece onu dinlemelisiniz. Her birimiz bu dünyaya hayattan zevk almaya geldik. Bu yönde hareket etmeye başladığınız anda hayatınızı yeni parlak renklerle aydınlatacaksınız!
2.Kelebeği Seçtiniz
Hayatta sadece en iyisini hak ediyorsunuz! Şimdi vicdanınızı, mutluluğunuzu engelleyen sınırlamalardan kurtarmak için mükemmel bir zaman!Bir kişinin özgüveninin düşük olması, kişiye özel bir şeyi hak etmediğini ve bu nedenle endişelenmesi ya da herhangi bir şekilde kendini kanıtlaması gerekmediğini garanti eden koruyucu bir kıyafet gibidir.Ayrıca, bunun tüm insanların ortak bir korkusu olduğunu anlamak önemlidir. Öyleyse kendinize şunu söylemeye başlayın: 'Tıpkı diğer insanlar gibi ben de başarıya, sevgiye ve saygıya değerim.' Bu kelimeleri sürekli tekrarlayın. Ve en önemlisi, onlara inanın!
3.Kelebeği Seçtiniz
Şimdi her zamankinden daha fazla, gerçekten sevmeye hazırsınız. Zihninizi olumsuz tutumlardan arındırmanın ve sizi sevmekten alıkoyan korkulardan kurtulmanın zamanı geldi! Evren, kendinizle yalnız olduğunuzu düşünseniz bile her zaman düşüncelerinizi dinliyor. Düşünceleriniz yalnızca korku üzerine ise, o zaman istediğiniz sonucu elde edemezsiniz. Öyleyse kalbinizi yeni duygulara açmanızın zamanı geldi.