Bir Deniz Kabuğu Seçin Ve Sizin Hakkınızda Neler Söyleyebileceğini Öğrenin

Bir kabuk seçin ve size neler söyleyebileceğini öğrenin!

Bu 3 kabuğa bir bakın ve sizi en çok çeken birini seçin! Kararınızdan şüphe etmediğinizden emin olun!

Bir Deniz Kabuğu Seçin

Bir Deniz Kabuğu Seçin Ve Sizin Hakkınızda Neler Söyleyebileceğini Öğrenin
1.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Bu kabuğu seçerseniz, hayatta çok şey yaşamışsınız demektir, ve şimdi çok daha güçlü ve daha akıllısınız. Hassassınız ve korunmaya ihtiyacınız var. Olumsuz insanlara yakın olmayı zor buluyorsunuz ve onlarla geçirdiğiniz zamanı sınırlamanız gerekiyor. Evet, belki de her zaman bu tür insanlarla iletişim kurmaktan kaçınamazsınız, çünkü aile üyeleriniz, meslektaşlarınız ve hatta müşterileriniz olabilir. Bu durumda, bir çeşit koruma ritüelini kullanmak önemlidir; örneğin, kendinizi beyaz ışık kozasında hayal etmek, meleklerden sizi korumasını istemek yardımcı olabilir. Meleklerin seni sevdiğini ve kendi enerjini kurtarabilmeni istediğini bilin!
2.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Dünyanızdaki her şeyin basit, dengeli olmasını seviyorsunuz, aksi takdirde stres ya da endişe duyacaksınız. Yapılardan, rutinden, organizasyondan, yapılacaklar listesi yazmaktan büyük olasılıkla faydalanacaksınız. Fakat her şeyin her zaman mükemmel olmaması gerektiğini biliyorsunuz. Beklediğiniz sonuçları görmediğinizi hissettiğinizde, hayal kırıklığına yol açan mükemmellik için çaba harcıyorsunuz.
3.Deniz Kabuğunu Seçtiniz
Bu kabuğu seçtiyseniz, artık size hizmet etmeyen bir şeyden vazgeçme zamanı geldi demektir. Gerçekten ayarlarsanız bir şeyi değiştirebilirsiniz. Bu sadece sizin yapabileceğiniz bir seçimdir kimse sizin için yapamaz. Başkalarının yaşamınızda hüküm sürmesine izin verdiğinizde, onlara yaşamınızı yaratma fırsatı verirsiniz. Bunun yerine, elinize saltanatınızı alın ve kendi hayatınızı yaratın!