Doğduğunuz Zaman Kişiliğiniz Hakkında İlginç Sırları Ortaya Çıkarabilir

Doğduğunuz zaman ne tür özelliklere sahip olduğunuzu ve genel olarak nasıl bir kişi olduğunuzu ortay açıkarabilir.

Onlara inanmak isteyip istemediğiniz, doğduğunuz zamana dayanarak yapılabilecek pek çok tahmin vardır. Doğum zamanınızın sizinle ilgili neyi açığa çıkardığını öğrenmek ve kişiliğinize bakmak söz konusu olduğunda, doğum saatiniz kim olduğunuzu tanımlamak için çok önemlidir.

00:00 ve 02:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuş olanlar çok eleştirici bir özelliğe sahiptir. Her zaman zekanızı gösterme yolundan çıkıyorsunuz ve çok az sayıda insanı yakın tutmaya çalışıyorsunuz. Sahip olduğunuz bağlantılara değer veriyorsunuz ve genel olarak oldukça ikna edicisiniz.

Birçoğu sizi anlamıyor, ancak sizi kıskanıyor. Ne söylenmesi gerektiğini söyleyen ve tepkiden korkmayan türden bir insansınınz.

02:00 – 04:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, oldukça materyalistsiniz. Hayattaki en iyi şeyleri seven ve hayallerinin peşinden gitmek isteyen biri olmaya meyillisiniz. Her zaman kendi sınırlarınızı zorluyorsunuz ve işleri halletmek için yukarıya ve öteye gidiyorsunuz.

Biri size hayır deyince, o hayır’ı her zaman evet’e çevirirsiniz. Seyahat etmeyi seviyorsunuz ve en önemlisi de dikkat çekmeyi seviyorsunuz. İnsanları sürekli olarak kendinize çekme eğilimindesiniz.

04:00 ve 06:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, başarı için çabalayan türden bir insansınız. Sürekli çalışıyor ve günlük yaşamınızda elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Başkalarına karşı naziksiniz ve kimsenin yanlış yola gitmesine neden olmuyorsunuz. Sen iyi bir planlamacısın ve her zaman en kötü durumları daha iyi bir şeye çeviriyorsun.

Kendinize inanıyorsunuz ve her zaman yeni sorumluluklar alıyor ve her şeyden en iyi şekilde yararlanıyorsunuz. İnsanlar tüm bunlardan dolayı sizi, onsuz yaşayamayacakları biri olarak görüyorlar.

06:00 – 08:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, muhtemelen çok gizemli biri olursunuz. Niyetlerinizi kimseye göstermezsiniz. İhtiyaç ciddi derecede olduğunda yardım etmeyi seviyorsunuz.

Hayatınızdaki her şeyin halledilmesini sağlamak için çok zaman harcıyorsunuz, bu yüzden bazen rahatlamanın ve mutlu olmanın önemli olduğunu unutuyorsunuz. Siz oldukça konuşmacısınız ve insanların kendilerini yerlerinden uzak hissetmelerini sağlıyorsunuz. Ayrıca, bir çok yönden oldukça tutarlısınız.

08:00 ve 10:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, etrafınızdaki insanları nasıl güvende hissettireceğinizi her zaman bilirsiniz. Güvenilir ve çok sorumlusunuz. Hemen hemen her türlü sorunu çözebilir ve kısa sürede bunu yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Çünkü kendinizi olumlu insanlarla çevrelersiniz, siz de oldukça olumlu bir kişisiniz. Başkalarının ne düşündüğü ya da yalnız olduğu hakkında endişelenmek için fazla zaman harcamazsınız. Olması gerektiği gibi her şeye sahipsiniz.

10:00 ve 12:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, başkalarının sizin gerçek kişiliğinizi görmelerine izin vermezsiniz. Siz oldukça korunuyorsunuz ve gizemli tarafınızı kendi yararınıza kullanma eğilimindesiniz. Oldukça utangaç olsanız da, sizi diğerlerinden ayırıyor, bu yüzden umursamıyorsunuz.

Bir insan olarak, her zaman şansa girmeye ve değişiklik yapmaya istekli olursunuz, ancak bazen duygusal düzeyde büyüme konusunda yavaşsınız. Çünkü çok fazla eşsiz yeteneğiniz var ve birçok insanın kendilerini biraz takıntılı bulduğu şeyler konusunda çok yeteneklisiniz. Farklı bir seviyedesiniz.

12:00 ve 14:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, çok şanslı bir insansınız. İşler sadece denemek zorunda kalmadan karşınıza çıkıyor ve oldukça etkileyici. Bir çok insan sizi ve sahip olduğunuz her şeyi kıskanıyor.

Başkalarıyla paylaşmaya çalışırken, bir şeyi açıklamakta veya pozitifliği arttırmakta en iyisi değilsinizdir. Çok zekisiniz ama bazı bölgelerde eksik olarak görülebilirsiniz. Bazen ne kadar yetenekli olduğunuzu unutuyorsunuz ve bu sizi ciddi anlamda geri tutabiliyor.

14:00 ve 16:00 Arası Doğanlar;

Eğer bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, başkalarının hayatına büyük mutluluk getiren birisiniz. Her zaman en çok sevdiğin insanlar için orada olmanın yolundan çıkıyorsun. Onlarla elinizden gelen her şeyi paylaşıyor ve başarılı olmaları için gereken desteği sağlıyorsunuz.

Sen olmasaydın, çok uzağa gidemezlerdi. Bir anlamda, arkadaşlarınız ve aileniz için koruyucu gibisiniz. Söylemiş olsun olmasın, sensiz bir hayat hayal edemezlerdi.

16:00 ve 18:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, yaşamınızda çok önde gelen bir lidersiniz. Her zaman başkalarına ne yapacağını söyleme pozisyonunda kendinizi buluyorsunuz. Arkadaş edinmek için oldukça ilginç ve genellikle hızlısınızdır.

İnsanlar, güvenebilecekleri biri gibi hissediyorlar ve bu yüzden tüm sorunları ile birlikte size geliyorlar. Bu biraz sinir bozucu olsa da, hayatınızın geri kalanında yüzleşmeniz gereken bir şey. Her zaman sana en yakın olanların hayatındaki ilgi odağı olacaksın.

18:00 ve 20:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, her zaman kendi yolunu bulması gereken kişi sizsiniz. Çok iyimser bir bakış açısına sahip şeylerle yüzleşiyorsunuz ve oldukça cömertsiniz ama her şey bunun olmasını istediğiniz gibi olduğundan emin oluyorsunuz. Herhangi bir sapma varsa, zihninizde bir anahtar varmış gibi çevirirsiniz.

Sevgiye öncelik veriyorsunuz ve kullanılmayı reddediyorsunuz. Daha doğru bir şekilde büyümeniz için yanınızda doğru kişilere sahip olmalısınız ve bunu biliyorsunuz. Toksik ilişkiler için zamanınız yok.

20:00 ve 22:00 Arası Doğanlar;

Eğer bu iki zamanın arasında bir yerde doğmuşsanız, kendinizi daima kenardan itiyorsunuzdur. Yavaşlama ve ara verme zamanı geldiğinde yapamazsınız. Ne zaman duracağınızı veya nasıl dinleneceğinizi bilmiyorsunuz.

Sürekli ilerliyor gibisiniz. Çok zeki ve yetenekli birisiniz ve kendine yer vermeyi reddetmek, kendini geride tutmanın ciddi bir yoludur. Bu üzerinde çalışman gereken bir şey.

22:00 ve 00:00 Arası Doğanlar;

Bu iki zaman arasında bir yerde doğmuşsanız, başkalarını hiç iyi anlamıyorsunuzdur. Kendinizi ciddi yanlış anlamaların ortasında buluyorsunuz. Yargı duygunuz üzerinde çalışmanız gerekirken, nadiren dikkate alırsınız.

Etrafınızdaki insanlar genellikle iki kez düşünmediğiniz kişilerdir ve bu yüzden uygun bağlantılar kurmazsınız. Sizden önce insanlarla mutluluğu açıklamaya ve geliştirmeye başlamalısınız.