‘Para Parayı Çeker’ Dedirten Bereket Çekim Yasası

Para-Parayi-Ceker-1.jpg

Bolluğu, bereketi ve parayı hep aynı yerlerde görmek sizi şaşırtmasın. Siz evrenin bu gücüne inansanız da inanmasanız da ‘para parayı çeker!’ Ancak çekim yasasının düzgün çalışmadığını düşünüyorsanız bu konuyla ilgili bazı küçük sırları öğrenmenin vakti geldi.

Para-Parayi-Ceker1.jpeg

Çekim Yasası Hakkındaki Bazı Gerçekler

Önemli ipuçlarına geçmeden önce çekim yasasının nasıl çalıştığına değinelim. Newton’un yerçekimi yasası fiziksel olarak ispatlanabilirken sözünü ettiğimiz çekim yasası manevi yönleriyle güçlü ve daha farklı bir olgudur. Çekim yasasının önde gelen kuralları; inanç, hayal kurma, beklenti, sabır ve şükretmektir.

Nasıl ki bebek doğar doğmaz yürüyemeye başlayamaz ya da yetişkinler araba kullanmayı bir anda öğrenemezse, bolluk ve bereketin anahtarı olan çekim yasası da bir anda çalışmaya başlamayacaktır. Bunun için öncelikle sabırlı olmak gerekir.

Parayı Çekme Konusunda Neden Başarısız Oluyoruz?

Çekim yasası ya % 100 çalışır ya da hiç çalışmaz. Bunu basitçe şöyle açıklayabiliriz: Bereket meditasyonu uygulayıcıları eşzamanlı olarak bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüp başkalarıyla paylaşınca parayı çekmeleri imkansızdır.

Başka bir deyişle, bir metal parçasını ancak olumlu düşünceyle bükebilirsiniz. Bu tarz gösterilerde hiçbir şey yapmadan sonuç alındığını görmemişsinizdir. Öyleyse parayı çekmek için çabalarken bunu görsel olarak hayal etmeli, olumlu düşünmeli ve kesinlikle sabırlı olmalısınız. Bununla birlikte aynı çabayı fiziksel olarak da göstermelisiniz.

Öte yandan evrenin hem pozitif hem de negatif, sayısız düşünce sinyali ile dolu olduğunu bilmelisiniz. En önemlisi bunun kişiden kişiye, zaman ve derece boyutunda farklılık gösterdiğini belirtelim. Bu düşünce sinyalleri öylesine güçlüdür ki, aynı kişi için bile farklı zamanlarda başka fırsatları beraberinde getirebilir.

Para-Parayi-Ceker-2.jpg

Parayı Hayatınıza Çekmek İçin Bilmeniz Gereken İpuçları

1.Zihninizi Ön Yargılardan Arındırın

Televizyon ünitesinin duvardaki prize takılı olduğunu ve açma düğmesine bastığınız halde görüntünün kesik kesik geldiğini düşünün. Bunun nedeni kablodaki bakır tellerin kalitesizliği olabilir. Bunun yanı sıra elektriğin yüksek gerilimi televizyona uygun olamayabilir ya da en basiti kablo birkaç yerinden kırılmış olabilir.

Bu durum, tıpkı çekim yasasının sizin için çalışmasına rağmen ön yargı ya da şüphelerinizden dolayı başarısızlıkla sonuçlanmasına benzer. Yani siz parayı çekmeye çalışırken para size akmıyorsa bunun nedeni ön yargı ve negatif düşüncelerdir. O halde ön yargılarınızı yıkarak, şüphelerinizden arının. Evrenin işini kolaylaştırdığınızda paranın nasıl sihirli bir şekilde aktığını izleyin.

  1. Hak ettiğinizi alacağınıza inanın

Çoğunlukla düşündüğünüz miktarı elde edersiniz. Bu nedenle hayal ederken büyük düşünün ve gerçekten elde edebileceğinize inanın. Eğer bir işte şüpheye düşerseniz bu negatif düşünceler tüm süreci etkileyeceğinden öncelikli işiniz olumsuzlukları aklınızdan çıkarmak olsun. İnanç eksikliği parayı çekmek konusundaki en büyük engeldir. İyi düşünün, iyi olsun!

  1. Israrcı olun

Bolluğu, bereketi kendinize çekmenin hızı ve sonuçları hem zamana hem de kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bu nedenle isteyin ve başarılı olana kadar da bundan vazgeçmeyin. Mutlaka ısrarcı olun!

  1. Evrene şükran duyun

Evrene yarattığı bu döngü ve inandığınız sonuçları size sunduğu için teşekkür edin. Bunu yaptığınızda evren, sonraki sefere sizin için daha cömert davranacaktır. Kısacası şükran duyun ve daha iyi sonuçlar alın.

Bolluk ve bereket meditasyonu parayı hayatınıza çekmek için harika bir araçtır. Yaş, renk, yer, kişilik, eğitim düzeyine bakılmaksızın herkes tarafından uygulanabilir. Bizler evrenin harika parçaları olarak isteklerimizi almak konusunda kararlı olmalıyız. Çekim gücüne inandığınızda ve sabır göstererek istemekten vazgeçmediğinizde, evrenin sizin için nasıl çalıştığını göreceksiniz.

Yazar: Aliye Altunisik

evdesifa.com