Bir Mandala Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin

Mandalalar enerji merkezleridir ve tüm evrensel maddenin matrisi olan “Kutsal Geometri” nin bir parçası, yaratılış simetrisi ve hareket dengesidir. Seçtiğiniz bir mandala bu ay sizi nelerin beklediğini size söylecektir.

Bir Mandala Seçin

Bir Mandala Seçin Ve Bu Ay Sizi Nelerin Beklediğini Öğrenin
1.Mandalayı Seçtiniz
Birisi bize zarar verdiğinde, iki yolumuz var. Birincisi, acıyı hissetmeyi durdurmak için kalbimizde bir duvar inşa etmektir. Diğeri ise, olanlara dayanarak kendimiz için bir şeyler çıkarmaktır. Bu ay, bu yollardan birini seçmek ve kararlarınız için sorumluluk almak çok yararlı olacaktır. İlk seçeneği tercih ederseniz, kendinizi kandırma ve acı arkadaşınız olur, ancak ikinci yol cesur, kendine güvenen insanlar tarafından seçilir. Hayatımızın her dakikası bilinçli ya da bilinçsiz olarak aldığımız kararlarla belirlenir. Bu kararlar kariyerlerimizi, ilişkilerimizi veya tüm yaşamımızı değiştirebilir. Ne yazık ki, doğru cevabı bulmak için çalışabileceğiniz bir rehber yoktur. Doğru kararları vermek, herhangi bir kişi için en önemli ve zor egzersizlerden biridir. Çünkü seçmeniz gereken herhangi bir durumun gelecekte büyük sonuçları olabilir.
2.Mandalayı Seçtiniz
Hayatta olup bitenler için başkalarını suçlamak neredeyse kurtulması zor olan bir alışkanlıktır. Bu nedenle, eski sevgilinizin kötü olduğunu, ebeveynlerimizin bize kötü davrandığını veya ihanet eden bir arkadaşımız olduğunu sık sık açıklıyoruz. Ve çoğu kez bu durumların bazıları doğru olsa da, yaşam için sorumluluk alma ve kendi istediklerimiz için sorumluluk alma zamanı. Bu ay planlarınızı uygulamak ve değişim için idealdir. Çünkü sonunda muhteşem bir hayat ve her şeyin size bağlı olması, görmek istediğiniz değişimdir.
3.Mandalayı Seçtiniz
İyi ve kötü kararların olduğuna dair inanç, ilerlememize izin vermeyen ve henüz var olmayan bir gelecek için endişe içinde yaşamamızı sağlayan enerjidir. Şüphe etmekten vazgeçmek ve ihtiyacınız olan her şeyi yapmak için bu ayı kullanın, yaptığımız her şeyin kişisel gelişimimiz için her zaman faydalı olduğuna güvenin.