Size Başarıya Giden Yolu Gösterecek Olan Bir Bilgelik Kitabı Seçin

Bugün, gelecekte daha büyük başarılar elde etmek için mevcut yaşamınızda nelerin değiştirilmesi gerektiğini bulmak için resimde gösterilen kitaplardan birini seçmeniz gereken bir testi dikkatinize sunuyoruz.

Bir Kitap Seçin

Size Başarıya Giden Yolu Gösterecek Olan Bir Bilgelik Kitabı Seçin.
1.Kitabı Seçtiniz
Tüm kararları kendiniz vermeyi öğrenmelisiniz. Kendi içinizdeki sorularınıza cevap bulmak için kendinize zaman ve fırsat verin. Bu noktada, etrafınız çok fazla dış etkenle çevrili olabilir ve bu, kalbinizi duymanızı engelleyebilir. Belki de şimdi ihtiyacınız olan tek şey, tüm düşüncelerinizi ve hayallerinizi not alabileceğiniz sessiz bir oda, kalem ve kağıt. Bazen hepimiz kalbimizi daha iyi dinleyebileceğimiz sessiz bir yer bulmamız gerekir ve bu her birimiz için özel bir anlam ifade edebilir. İç sesinizi duymak için kendinize zaman ve fırsat tanımanız önemlidir.
2.Kitabı Seçtiniz
Hayatınıza yeni bir şekilde bakmalısınız. Bilinmeyenden ya da değişimden korkmaya gerek yok. Bağlı olduğumuz ve uzun süredir hafife aldığımız şeyleri kaybetmekten korktuğumuzda korku bize gelir. Sık sık buna sahip olduğumuz her şey olmadan geldiğimizi unutuyoruz. Vücudumuz aynı zamanda bizim hediyemizdir, bu yüzden ona sarılmak ve onunla özdeşleşmek doğaldır. Ancak, asla başa çıkamayacağımız sorunları yaşamadığımızı hatırlamak da yararlıdır. Fiziksel veya duygusal güvenliğinizden emin değilseniz, etrafınızda koruyucu bir enerji bariyeri oluşturmanız yeterlidir. Ayrıca, size zarar verebilecek kişiler için görünmez olduğunuzu hayal edebilirsiniz.
3.Kitabı Seçtiniz
Bu kitap, başladığınız her şeyin en başına geri dönmeniz gerektiğini söylüyor. Son zamanlarda yaşanan aksilikler nedeniyle sıfırdan başlıyormuşsunuz veya baştan başlamanız gerektiğini hissediyorsunuz. Herhangi bir yeni gezi, gelişiminiz için faydalı olacak ve sizi inandığımız daha yüksek bir şeye yaklaştıracaktır. Yolculuğunuza duygu, sevgi ve güven ruhuyla başlayın. İlk adımınız, yeni bir şeye başlamanıza izin vermektir.
4.Kitabı Seçtiniz
Bu aşamada, kaçırdığımız şeye odaklanma eğilimi başlıyor: para, boş zaman, dinlenme, biraz lüks, iyi yemek, hatta belki daha iyi bir iş ve daha iyi bir yaşam ortamı. Harici kişisel değer ölçülerimiz (güç, iş, rütbe, para) yeteneklerimizin, çabalarımızın ve niyetlerimizin gerçek değerini doğru bir şekilde yansıtmayabilir. Bize uygun olmayan şey başkalarına abartılı görünebilir ve bunun tersi de geçerlidir! Bir şeyi kaçırdığınızı hissediyorsanız ve şu anda bu duyguya takılı kalıyorsanız, enerjinizin yönünü değiştirmeyi ve dikkatinizi başka bir şeye odaklamayı deneyin. Sahip olduğunuz her şey için minnettar olun. Kişisel niteliklerinize ve kişisel ilişkilerinize odaklanın!

Share your Results: