Bu Kristallerden 1’i Hayatınıza Şans Çekecek: Hangisini Seçeceksiniz?

Bazen hayatımıza siyah bir çizgi gelir ve bundan sonra nereye gideceğimizi bilemeyiz. Kendinizi ve problemlerinizi anlamak için bu ilginç testi yapmanızı öneriyorum. Şimdi resimdeki kristallerden birini seçmeniz gerekiyor: ruhunuza en yakın olan kristallerden birini seçin. Sizi endişelendiren şeylere odaklanın. Ve sonucu okuyun: gelecekten ne bekleyeceğinizi öğrenin.

Bir Kristal Seçin

Bu Kristallerden 1'i Hayatınıza Şans Çekecek: Hangisini Seçeceksiniz?
1.Kristali Seçtiniz
Hayatınızdaki her şey mümkün olduğu kadar iyi gidiyor. Şanslısınız, başarılısınız ve mutluluğunuzu kolayca artırabilirsiniz. Elde ettiğiniz her şey için şükredin. Önünüzde güç ve sabır gerektiren denemeler sizi bekliyor. Ama onları halledebilirsiniz En önemlisi, asla kendinize olan inancınızı kaybetmeyin!
2.Kristali Seçtiniz
Kalbiniz biraz yorgun. Belki birine kızgınsınız veya kırgınsınız. Görünüşe göre bu duyguları asla bırakamayacak ve devam edemeyeceksiniz. Ancak durum böyle değil. Şehir dışına çıkın ve endişelerinizden kurtulun: huzurun ve sessizliğin tadını çıkarın. Kendinizde biriktirdiğiniz olumsuzluk, sağlığınızı etkilediği için ortadan kalkmalıdır. Suçluları affedin ve hayatınızı yaşayın. Hayatınızda çok daha mutlu günler ve iyi insanlar olacak.
3.Kristali Seçtiniz
Şimdi ana prensibiniz 'kolay yaşamak'. Kolayca yeni bir şeye açılıyor, gerçekten arkadaşınız olmayan insanlara veda ediyor, deneyler yapıyor ve olumsuzluklardan kurtuluyorsunuz. Doğru yöne gidiyorsunuz. Kendinizi temizleme zamanı. İstediğiniz gibi yaşayın, başkalarının fikirlerini düşünmeyin. Sağlığınıza da dikkat edin: aniden bir şey sizi rahatsız ederse doktora gitmek için gecikmeyin.
4.Kristali Seçtiniz
Kendinizi kapatmanın, kalbinizi yeni hayal kırıklıklarından korumanın daha iyi olduğuna karar verdiniz, çünkü defalarca insanlarda hata yaptınız ve kendinizi yaktınız. Aynı zamanda, kendiniz acı çekiyorsunuz: daha az samimi oldunuz, kendinize gerçek duygularınızı gösterme izni vermiyorsunuz, artık daha dikkatli oluyorsunuz. Kendinizi başkalarından nasıl koruduğunuzu, sizi bu hale getiren şeyin ne olduğunu düşünün. Belki bir arkadaşınızla konuşmanız veya hatta bir psikologla randevu almanız gerekiyor.