Çin Yüz Okuma Sanatı – Yüzünüzdeki Şanslı Ve Şanssız Benleri Belirlemenize Yardımcı Olacaktır

Pek çok insan yüz okumaya aşina değildir. Bununla birlikte, fizyoloji, insanların yüzlerini okumak suretiyle insanların kaderlerini tahmin etmekte kullanılan meşru bir bilimdir. Benleri okumakta bunun bir parçasıdır. Gelecek ve servet dahil birçok şey hakkında bilgi edinmemize yardımcı olabilir.

Benlerin yerinin, kişinin hayatın belirli yönlerinde şanslı veya şanssız olup olmadığını bize bildirdiğine inanılmaktadır. Öyleyse Çin’in yüz okuma sanatına bir bakalım ve benlerinizin size iyi bir servet getirip getirmeyeceğini öğrenelim.

Şanslı benler

Kaşın içine gizlenmiş bir ben biraz şanslı sayılır. Bu, sahip olduğu kişinin son derece zeki ve yetenek dolu olduğu anlamına gelir. Şans her zaman onun tarafındadır.

Kaşların arasında ki bir ben iyi bir şans işaretidir. Şaşırtıcı kariyer olanaklarını öngörüyor ve başarılı bir yaşam vaat ediyor. Kulak memesinde olan bir ben
kişinin yumuşak bir yapıya sahip olduğunu ve uzun bir yaşam süreceğini gösterir. Kadınlar için, iyi bir koca bulma konusunda şansları artacaktır.

Burun ucundaki bir ben zenginlik ve iyi yaşam vaat ederken, burun ve ağız arasındaki alanda bir doğum lekesi uzun ömürlülüğü sembolize eder ve kişinin ailesiyle iyi bir ilişkisi olacağını gösterir.

Kaşın sonundaki ben parada şans ve hayatta iyi arkadaşlıklar demektir. Kadınlar için, varlıklı bir ailede evlenme olasılığı anlamına gelir.

Şanssız Benler

Alnındaki bir doğum lekesi, ebeveynlerle ve zorlu yaşamla kötü ilişkiler önerebilir. Kaşın merkezinin biraz üstünde konumlandırılmış bir köstebek, içinde bazı darbelere sahip bir hayat anlamına gelebilir ve düşünmeden önce konuşan bir kişiyi gösterebilir.

Alt göz kapağındaki bir ben, aşk hayatında sıkıntı yaşayabilecek kronik bir endişeyi gösterir. Burun kenarındaki ve ağız altındaki bir ben, alerjiler, aşırı yeme ve zehirlenme gibi gıdalarla ilgili sorunlar anlamına gelirken, kişinin çok kolay hastalandığını gösterir.

Şanssız bir beniniz varsa, endişelenmeyin. Çoğu basit bir uyarı görevi görür. Kendinizi herhangi bir zarardan korumak için daha dikkatli olmanız gerektiğini size hatırlatırlar.