Zorlu Seçimler Arasında Kaldığınız Oluyor Mu? Bu Test Doğru Adımı Atmanızda Size Yardımcı Olacaktır


Sık sık zorlu seçimlerle karşı karşıya kalıyoruz ve bizi neyin mutluluğa ve iyi şansa yönlendireceğini bilmiyoruz. Ancak, sezgilerimiz bizi kesinlikle başarıya götürebilir. Bilinçaltınızı meşgul etmek için etkili bir teste başvurabilirsiniz.

Her şey çok basit! Belirli bir düzen üzerinde hareket ederek, bilinçaltınızı sakince kullanabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bilinçaltı görüntüleri algılar. Bu yüzden psikologlar testlerde resim kullanıyorlar.

Bir seçim yapmak için;

Önce rahatlayın. Birkaç kez derin nefes alıp verin.

Sorunun cevaplarının evet veya hayır olması için sorunuzu düşünün. Örneğin, “Bu teklifi kabul etmeli miyim?” gibi

Daha sonra resme bir göz atın ve girmek istediğiniz iki kapıdan birini seçin.

Bir Kapı Seçin

Zorlu Seçimler Arasında Kaldığınız Oluyor Mu? Bu Test Doğru Adımı Atmanızda Size Yardımcı Olacaktır
Kapı A'yı Seçtiniz
Böyle bir karar almamalısınız. Şimdi diğer yollarla başarılı olmanız gerektiğini söylemek güvenlidir. Bu kapı size dikkat edilmesi gereken birkaç ipucu verir. • Öncelikle zihinsel sağlığınız Meditasyon için daha fazla zaman harcamaya ve rahatlamak için zaman ayırmanıza değer. • Hedeflerinize çok fazla inatla koşarsanız, fiziksel sağlığınız bozulabilir. Bu yüzden biraz daha sakin kararlar almalısınız. • İnsanlarla iletişiminiz son derece önemlidir. Sizin için hoş olmayan insanlara yaklaşmamalısınız. Sadece bu şekilde kendinizi gereksiz sorunlardan korursunuz. • Bilinciniz şu anda belirli eyleminize karşı çıkıyorsa, cesaretinizi kırmamalısınız. Çünkü sizi kötü bir şeyden korumak istiyordur.
Kapı B'yi Seçtiniz
Korkmuyor olabilirsiniz, ama sadece düşündüğünüz eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Şu anda sadece buna değil, diğer yönlere de hiç ihtiyacınız yok: • Gerçekten değişime ihtiyacınız var. Hayatınıza olabildiğince fazla çeşitlilik ekleyin. • Doğada zaman geçirmek rahatlamanızı sağlayacaktır. Doğayla çevrili birkaç saat geçirseniz bile, kendinizde bir güç dalgası hissedeceksiniz. • Kararınızın çok önemli olduğunu hatırlamak da çok önemlidir. Bir sonuç elde etmek için elinizden geleni yapmalısınız. • Unutmayın ki eylemleriniz sırasında hiç kimsenin acı çekmemesi gerekir. Sonuçta, her şey her zaman bir bumerang olarak geri dönüyor. Bu nedenle, dileklerinizi yerine getirirken, çevrenizdeki insanlara sadece ışık getirmeye çalışın. O zaman mutlaka ödüllendirileceksiniz.

Zorlu Seçimler Arasında Kaldığınız Oluyor Mu? Bu Test Doğru Adımı Atmanızda Size Yardımcı Olacaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı