Seçtiğin Tüy Geleceğini Çizecek


Seçtiğin tüy kaderin senin için ne sakladığını ortaya çıkaracak.

Bir Tüy Seç

Seçtiğin Tüy Geleceğini Çizecek
1.Tüyü Seçtin
Tüm zihinsel gücün harcanmasını gerektiren zor bir dönem seni bekliyor. Planların ve hedeflerin tehlikede olacak ve hayatına uyum ve pozitifliği geri getirmek için çok uğraşman gerekecek. Ama eylemlerinde ve düşüncelerinde korku ve umutsuzluk yoksa, o zaman kaderle bu savaştan mutlak bir kazanan olarak çıkacaksın!
2.Tüyü Seçtin
Hayatında önemli bir rol oynayacak yeni bir kişinin ortaya çıkması ihtimali yüksektir. İlk başta senin üzerinde pek bir etki bırakmasa bile ona açık bir şekilde davran. Onda şu anda neye ihtiyacın olduğunu görmen ve bu kader armağanını açık bir kalple kabul etmen zaman alacaktır.
3.Tüyü Seçtin
Hayatında değişim rüzgarı esmek üzere ve seni endişelendiren her şey sonbahar yaprakları gibi uçup gidecek. Önemli görünen şeyler ve insanlar aniden anlamını yitirecek, etrafındaki her şeye yeni bir bakış açısı getireceksin. Her şeye sıfırdan ve yeni şanslarla başlayabileceksin.
4.Tüyü Seçtin
Yakın gelecekte, hiçbir şey yapmak istemediğin, karar verdiğin bir huzur ve sükunet dönemine gireceksin. Akışa bırak ve kadere direnme - yakında seni doğru yere götürecektir. Bu zamanda sana gelen düşünceler, duygusal ve iş alanında gelecekte olacak her şey üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır, bu nedenle duygularını ihmal etme, kendine herhangi bir duygunun hakkını ver.
5.Tüyü Seçtin
Kendini yeniden tanımak zorundasın. Daha önce etrafını saran ve enerjini alıp götüren her şey değerini kaybedecek ve seni yeni bir yaşam için özgürleştirecektir. Yeni koşullara ve ilişkilere korkmadan, açık bir kalple, Evrenin sana getirdiği her şeyi kabul etme isteğiyle gir. Kendini dinle, başkalarının duygularının seni köleleştirmesine izin verme, o zaman gerçekten mutlu bir gelecek seni bekliyor.

Share your Results:

Seçtiğin Tüy Geleceğini Çizecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı