Seçtiğin Tüy Geleceğini Çizecek

Seçtiğin tüy kaderin senin için ne sakladığını ortaya çıkaracak.

Bir Tüy Seç

Seçtiğin Tüy Geleceğini Çizecek
1.Tüyü Seçtin
Tüm zihinsel gücün harcanmasını gerektiren zor bir dönem seni bekliyor. Planların ve hedeflerin tehlikede olacak ve hayatına uyum ve pozitifliği geri getirmek için çok uğraşman gerekecek. Ama eylemlerinde ve düşüncelerinde korku ve umutsuzluk yoksa, o zaman kaderle bu savaştan mutlak bir kazanan olarak çıkacaksın!
2.Tüyü Seçtin
Hayatında önemli bir rol oynayacak yeni bir kişinin ortaya çıkması ihtimali yüksektir. İlk başta senin üzerinde pek bir etki bırakmasa bile ona açık bir şekilde davran. Onda şu anda neye ihtiyacın olduğunu görmen ve bu kader armağanını açık bir kalple kabul etmen zaman alacaktır.
3.Tüyü Seçtin
Hayatında değişim rüzgarı esmek üzere ve seni endişelendiren her şey sonbahar yaprakları gibi uçup gidecek. Önemli görünen şeyler ve insanlar aniden anlamını yitirecek, etrafındaki her şeye yeni bir bakış açısı getireceksin. Her şeye sıfırdan ve yeni şanslarla başlayabileceksin.
4.Tüyü Seçtin
Yakın gelecekte, hiçbir şey yapmak istemediğin, karar verdiğin bir huzur ve sükunet dönemine gireceksin. Akışa bırak ve kadere direnme - yakında seni doğru yere götürecektir. Bu zamanda sana gelen düşünceler, duygusal ve iş alanında gelecekte olacak her şey üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır, bu nedenle duygularını ihmal etme, kendine herhangi bir duygunun hakkını ver.
5.Tüyü Seçtin
Kendini yeniden tanımak zorundasın. Daha önce etrafını saran ve enerjini alıp götüren her şey değerini kaybedecek ve seni yeni bir yaşam için özgürleştirecektir. Yeni koşullara ve ilişkilere korkmadan, açık bir kalple, Evrenin sana getirdiği her şeyi kabul etme isteğiyle gir. Kendini dinle, başkalarının duygularının seni köleleştirmesine izin verme, o zaman gerçekten mutlu bir gelecek seni bekliyor.

Share your Results: