Empatik Yeteneğini Ortaya Çıkarmak İçin Bir Mandala Seç

Mandalalar ve hangisiyle en çok özdeşleştiğini keşfetmek, kişiliğin, daha spesifik olarak empatik yeteneğin hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. Empati, bir başkasının duygu ve düşüncelerinin dolaylı deneyimi olarak tanımlanabilir, empatik yeteneğin başkalarını daha derin bir düzeyde anlamanı sağlar. Empati yeteneğin sana özeldir ve empatik yeteneğini tam olarak anlamak, onu daha da hassaslaştırmana ve empatik becerilerini geliştirmene olanak tanır.

Resimdeki mandalalara dikkatlice bir bak ve sana en uygun olan birini seç

Bir Mandala Seç

Empatik Yeteneğini Ortaya Çıkarmak İçin Bir Mandala Seç
1.Mandalayı Seçtin
Doğada kendini evinde hissediyorsun, çevrendeki ağaçlar, bitkiler ve canlı türleri ile her zaman bir bağ hissettin. Doğanın gücünde çok güçlü hissediyorsun ve doğanın dünyadaki en iyi şifacı olduğunu biliyorsun. Onunla bağlantı kurmak için zaman harcıyorsun, bu da seni her zaman tazelenmiş ve dünyayı fethedebilecek kapasitede hissettiriyor. Doğanın gücünü ve iyileştirici güçlerini günlük yaşamına kanalize etmek için doğal empatini kullanırsın.
2.Mandalayı Seçtin
Kedilerden fillere ve bağlantı hissettiğin herkese kadar dünyanın her türlü hayvanına bağlı hissediyorsun. Onlarla iletişim kurma ve onların neler yaşadıklarını anlama yeteneğine sahip olduğunu her zaman hissettin. Eşsiz empati yeteneğini, en çok ihtiyaç duydukları anda onlara yardım etmek için kullanmana izin veren durumlara her zaman rastlarsın.
3.Mandalayı Seçtin
Her zaman bilinçaltı ipuçlarını yakalayabilir, çevreni ve günlük hayatını algılayabilirsin. Birinin ne zaman zor bir dönemden geçtiğini veya ne zaman depresyonda olduğunu her zaman bilirsin. Bazen tüm duygusal ve zihinsel işlemlerle seni yorabilecek insanları ve durumları çok kolay okuyup yorumlayabilirsin. Etrafını seni gerçekten destekleyen insanlarla çevrelemek için algısal empatini kullanırsın.
4.Mandalayı Seçtin
Kendinin olduğu kadar diğer insanların sorunlarını da her zaman çok derinden hissedersin. Haberlerden iş arkadaşlarının yaptığı işe kadar her şey için çok endişeleniyorsun. Her zaman dünyayı önemseyen yeterince insan olmadığını hissediyorsun, bu da başkalarının tutku eksikliğini fazlasıyla telafi etmen gerektiğini hissettiriyor.Tutkulu empatini, dünyayı etkileyen sorunları bu kadar önemseyerek dünyayı iyileştirmek için kullanıyorsun.
5.Mandalayı Seçtin
İnsanların, bitkilerin ve herhangi bir canlının yaydığı enerjileri hissedebilirsin. Başkalarının enerjilerini hissedebilir ve başkalarının yaydığı enerjiden anında etkilenebilirsin. İnsanlar negatif enerji yaydıklarında sünger gibi olursun, o korku ve olumsuzluk hissini hemen hissedersin. İnsanlar pozitif enerji yaydıklarında, tüm dünyan aydınlanır. Empatik enerjini, gerçekten iyi enerjilere ve titreşimlere sahip olanların etrafında olmak için kullanabilirsin.
6.Mandalayı Seçtin
Güçlü bir sağlık bilgisine sahipsin ve her zaman bilgini ve şifa uygulamalarını başkalarına yayma ihtiyacı hissediyorsun. İnsan vücudunun gücünü çok güçlü hissediyorsun ve her zaman vücudun için yeni çareler arıyorsun. Sağlık ve iyileşme süreci hakkında bilgi için can atıyorsun. Empatik bir şifacı olarak, başkalarının sağlık sorunlarını ve içinde bulundukları mücadeleyi hissedebilirsin. Onları şifalı ilaçlara yönlendirebilirsin.

Share your Results: