Bir Tarot Kartı Seçin Ve İlişkinizin Nasıl Olduğunu Öğrenin

 

Bir Kart Seçin

Bir Tarot Kartı Seçin Ve İlişkinizin Nasıl Olduğunu Öğrenin
1.Kartı Seçtiniz
Açık, arkadaş canlısı ve kibarsınız. Sizin için ilişkide sevdiğiniz kişinin rahatlığı oldukça önemlidir. İlişkinizi her ne pahasına olursa olsun korursunuz. Sizin için bir ilişkide ihanet ya da yalan mümkün değildir. Pozitifsiniz, kişisel alana ihtiyacınız yok, birlikte olduğunuz kişiye odaklanıyorsunuz.
2.Kartı Seçtiniz
İlişkiniz ilginç ve romantik olmalı, yoksa sizin için bir ilişki olmaz. Kendi ahlaki değerine ve kendi kurallarına sahipsin, başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü umursamıyorsun - sadece kendin hakkında olumlu bir görüş kabul ediyorsun. Sevdiğiniz bir kişi için çok büyük bir kişisel alana ve minimum özgürlüğe ihtiyacınız var. Bir şeyi sevmiyorsanız, anında ve acımasızca tepki verirsiniz. Sadece her şey senin istediğin gibi gittiğinde iyisindir.
3.Kartı Seçtiniz
Sen her ilişkide lider ve baskınsın. Seçtiğiniz kişi için bir cennet yaratıyorsunuz. Kişisel alanınız, sevdiğiniz kişi için konforlu ve güvenli bir ortam olacaktır. Neyi, kimin için, nasıl ve ne zaman yararlı olduğunu ve neyin kesinlikle kabul edilemez olduğunu her zaman bilirsiniz.
4.Kartı Seçtiniz
Güzelsin ve çekicisin, sana hayran olmamak zor. Hemen hemen her insana ulaşabilir ve kendinize aşık edebilirsiniz. Flört etmeyi çok seviyorsunuz. Sevdiğiniz insana çok değer verirsiniz. Sadakat sizin için ön plandadır ve yalandan asla hoşlanmazsınız.