Bir Perde Seçin Ve Gizli Karakterinizi Bulun

Seçimleriniz karakteriniz hakkında çok şey söyleyebilir.

Haydi Başlayalım!!!

Bir Perde Seçin

Bir Perde Seçin Ve Gizli Karakterinizi Bulun
1.Perdeyi Seçtiniz
Denge ve uyum için çabalıyorsunuz. Sizi kızdırmaya çalışmak başarılı olmayacaktır. Uzlaşma, ortaklık için gayret, işbirliği için doğru kelimeleri buluyorsunuz. Dünyaya güzellik prizmasından bakıyorsunuz. Etik konulardaki davranış ve terbiye sizin için önemlidir. Kendi problemlerinizi çok rahat aşabilir, mizah kullanarak kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.
2.Perdeyi Seçtiniz
Doğa açıkça eylemin öngörülemezliği ile kendini gösterir. Gayri resmi, sıradışı, bağımsız, özgürlüğü seven birisiniz. Cevap göremiyorsanız cevap veremezsiniz, çünkü yalan söylemek istemezsiniz. Ani bir içgörünüz var, hayatınızdaki her şey yanıp sönüyor. Her şeyde haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz. İkiyüzlülükten hoşlanmazsınız bir şekilde özgürlüğünüzü etkilediklerini düşünürsünüz.
3.Perdeyi Seçtiniz
Sizin tarafınızdaki eleştirmenleri sevmeyin, duruma iyi adapte olun. Bir şeye ya da birine hizmet edebilirsiniz, iş ve hizmet sizin sloganınızdır. Bir şey yaparken, dikkatlice, bilgiçlikle yaparsınız. Her şeyi titizlikle yapıyorsunuz. Dikkatinizi kazanmak için, eleştiriyi tamamen ortadan kaldırmak zorundasınız, kötü bir şey yaptığınızı söyleyemezsiniz, çünkü ruhunuzu koyarsınız.