Favori Kartınızı Seçin ve Güç Mesajınızı Ortaya Çıkarın

3-8.jpg

Yakın gelecekte yaşamımızda neler olacağını ve bunun önlenip önlenemeyeceğinin bilinmesini isteyebiliriz. Bugün, sizin için geleceğe dair her şeyi anlatan bu fal testini hazırladık.

Kartlara dikkatlice bakın, sezgilerinizin yönlendirmesine izin verin ve favorinizi seçin. Bu kartta, hayatınızın bu zamanı için ilham vereceğini umduğumuz bir mesaj var.

Favori Kartınızı Seçin ve Güç Mesajınızı Ortaya Çıkarın

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  KUVVET MESAJI

  Yaşamımızda meydana gelen her bir durumu seçemeyeceğimiz açıktır, ancak kesinlikle onlara nasıl tepki vereceğimizi seçebiliriz.

  Sizi öfke, umutsuzluk ya da acı gibi sınırlayan duygular var ve sizi daha iyi bir insan yapan ve sizi ilerletmeye iten iyimserlik, sevgi ve inanç gibi duygular var. Sonunda, yaşamak istediğiniz duyguların ve yaşam olaylarının önünde üstleneceğiniz tutumların kararı tek başınızadır, ama her zaman ne olduğunuzu çektiğinizi unutmayın.

  Eğer mutluysanız, mutluluğu çekeceksiniz, hayatınız için her şeyin iyi olmasını istiyorsanız, zihninizi ve dünyanızı olumlu ve neşeli jestlerle doldurun evrenin bolluğunun ve ışığının her an  gittiğiniz her yerde nasıl tezahür ettiğini göreceksiniz. Karar sizin tek başınıza ve doğru olanı yapacağınızdan emin olun.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  AŞK MESAJI

  Şu an nasıl hissediyorsun? Nasıl hissetmek istersiniz? Zihnin, düşüncelerinizi yansıttığınız büyük bir film ekranı gibidir. Gerçekten harika olan şey, yansıttığınız bu düşüncelerin her zaman gerçek dünyada kendini göstermenin bir yolunu bulacağıdır.

  Düşünceleriniz olumlu ise, onları düşünmeye devam edin ve çevrenizdeki insanlara uykudan önce her gün, gününüzde olan iyi şeyler hakkında teşekkür edin  öte yandan, üzücü bir durum olsaydı ya da farklı bir şekilde olmasını istediyseniz, aklınıza geri koyun, ancak sevgi ve pozitivizmle, olmasını istediğiniz şekilde hayal edin.

  Bu basit eylem, dünyanızı ve tavrınızı dönüştürmek için gerekli güce sahiptir. Kollarınızı sevgi ile açmanın ve evrenin size vermeye istekli olduğu tüm harika şeyleri almanın zamanı geldi, şimdi mutlu olma zamanı!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  DEĞİŞİM MESAJI

  Bu mektup, mutlu olmanın, sizi çevreleyen koşullara bağlı olmayan hayatınızın her gün alınması gereken bir seçim olduğunu hatırlatmak için hayatınıza gelir, ancak kesinlikle değiştiremeyeceğiniz durumlar olmasına rağmen, her zaman onları başka bir şekilde yaşama olasılığınız olacaktır.

  Mutlu olmak için zamanınız var, ve eğer böyle düşünürseniz, bazı şeyleri görmenin yolunu değiştirmenin zamanıdır: hayatınızda hiçbir sorun yoktur, sadece üstesinden gelmeniz gereken zorluklar vardır. Hayal kırıklıkları, her yeni günün bir öncekinden daha iyi olacağına ve şimdi ki hayatınızın harika olmasına rağmen, en iyisinin henüz gelmeyeceğine olan inançla yer değiştirecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın