Görsel Karakter Analizi: Bu Bir Erkek Mi Yoksa Bir Kadın Mı?

Aşağıdaki resmi detaylıca incelediğinizde ilk bakışta bir erkek mi görüyorsunuz yoksa bir kadın mı?

kadin-mi-yoksa-erkek-mi-test-758x412-1.jpg

 

İlk Bakışta Bir Kadın Gördüyseniz:

kadin-erkek-1.jpg

Eğer bir kadınsanız ve ilk önce bir kadın gördüyseniz:

Gelecekte olacak bazı büyüleyici olaylara hazır olun. Resimdeki kadın yukarı doğru bakıyor ve siz de öylesiniz! Karamsar düşünceler size çok uzak. Gökyüzü hala orda ve siz içinizdeki yıldızları sayacak o gücü hiç kaybetmemeye niyetlisiniz. Olumlu tavrınız ve kalbinizde tuttuğunuz umutlar etrafınızdaki herkesi olumlu yönde etkileyebilir. pozitif enerjiniz size güzellikler getirmeye başlıyor. Ayrıca, kendinizden ve kişiliğinizden memnun ve mutlu olduğunuz; içsel benliğinizle temas halinde olduğunuz anlamına gelir. Dahası, bu bir güven ve özgürlük işaretidir.

Eğer bir erkekseniz ve ilk önce bir kadın gördüyseniz:

Bu zihninizin sürekli karşı cins üzerinde sabit kalmasıdır. Belki de zihninizde umursadığınız belirli bir kadın var ve umutsuzca sürekli onunla doğrulama yapmaya çalışıyorsunuzdur. Her iki durumda da, şu bir gerçek ki, siz sevdiğiniz kadını gerçekten yücelten ve sadık bir erkeksiniz. Ayrıca geçmişte bir kadın tarafından kalbiniz kırılmış olabilir. Buna rağmen o kişiye mutluluklar dileyebilecek olgunluğa sahipsiniz. Korumacı bir yapınız olmasına ve zaman zaman sert bir erkek görüntüsü çizmenize rağmen yeri geldiğinde oldukça kibar ve romantik biri olabiliyorsunuz.

İlk Bakışta Bir Erkek Gördüyseniz:

test-1.jpg

Eğer bir kadınsanız ve ilk önce bir erkek gördüyseniz:

Bu durum eğer yalnızsanız sizin olgunluğunuza uygun ve sizi taşıyabilecek bir partner bulma arzunuzu gösterir ya da zaten bir eşiniz varsa onunla olan bağlantınızı kanıtlar. Tutkulu bir kadınsınız ve eşinize sahip çıkma içgüdünüz var ve bu çoğu kadında az bulunan iyi bir şey. Sadakat sizin temel aldığınız en önemli noktalardan bir diğeridir. Resimdeki adam, aşk hayatınızda yakında olacak sağlıklı değişiklikleri temsil ediyor. Kısacası siz eşini sahiplenen bir aşk kadınısınız. Hatta çoğu kez vücudunuz kıvrımlarından, konuşma ve yürüyüş şekliniz bile bunu belli ediyor.

Eğer bir erkekseniz ve ilk önce bir erkek gördüyseniz:

Bu durum arkadaşlık bağlarına verdiğiniz önemi vurgular. Sizin için hayatta en önemli alanlardan biri arkadaşlık bağlarıdır. Ancak bunu sadece uzak arkadaşlarınız olarak algılamayın. Örneğin, kardeşiniz, kuzeniniz ya da kendinize yakın gördüğünüz bir aile ferdiyle olan arkadaşlık bağlarınız sizin için oldukça önemlidir. Eğer bir kardeşiniz varsa onun için gözünüzü kırpmadan kendinizi feda edebilirsiniz. Çoğu zaman sakin birisiniz. Ancak sevdiklerinizden birinin zarar gördüğü durumlarda içinizden bambaşka bir insan çıkıveriyor. Ancak bu denli değer verdiğiniz insanları mutlaka iyi seçmelisiniz. Sizin bu tavrınızı keşfeden bazı kişiler, bu özelliğinizi suistimal etmeye ve sizi kullanmaya çalışıyor olabilir!

Kaynak