Ruhunu Temsil Eden Çiçek Hangisi?

Zihnimiz araya girmediğinde çiçekler ruhlarımızla daha net konuşur!
Bu yüzden seni odaklanmaya davet ediyorum. Ayaklarının yerde, bedeninin sandalyende ve nefesinin kalbinde olduğunun farkına var. Seni en çok çeken çiçeğe bakarken nasıl hissettiğini gözlemle ve resimdeki çiçeklerden birini seç.

Bir Çiçek Seç

Ruhunu Temsil Eden Çiçek Hangisi?
1.Çiçeği Seçtin
Yoğun tutkuyla parıldayan bir ruhun var. Sen kararlı bir insansın, hayatın zorluklarına boyun eğmiyorsun. Bununla birlikte, ruhun bir kaplanın vahşiliğine sahiptir, bu da rüzgara ve gelgite karşı ilerlemeni sağlar. Maruz kalan dişler ve keskin pençelerle hayat boyunca parlarsın, her yeni engeli, bir öncekiyle aynı kuvvet ve yoğun etkiyle ele alırsın.
2.Çiçeği Seçtin
Enerjik ve neşeli ruhun Ayçiçeği gibidir! Sosyal bir kelebek olan beynin, bazen odaklanmanı oldukça zorlaştırabilecek sürekli bir olaylar, fikirler ve olası sonuçlar akışına sahiptir. Manyetik kişiliğin ve enerjin ebediyen köpürüyor, bu bazıları için bunaltıcı olabilir ama olumlu tarafından göremediğin bir durum ya da sorun yoktur. Hayatın bir noktasında 'mutlu olmaya' karar verdin ve o zamandan beri dünya çok daha iyi bir yer oldu!
3.Çiçeği Seçtin
Entelektüel ve romantik ruhun Kırmızı Gül gibidir. Hayattaki dramatik anlarla ilişkili güçlü bir görüntü. Senin için Kırmızı Gül çok daha fazlasını ifade ediyor. Ruhunun katmanları karmaşık ama zariftir, tıpkı bir gülün karmaşık yaprakları gibi. Şehvetli doğan, doyumsuz bir bilgi arzusuyla birleştiğinde, romantik ruhunu besler... Ve hiçbir şey ruhundaki ateşi iyi bir kitap kadar tutuşturamaz.
4.Çiçeği Seçtin
Sağlayıcı ve aile odaklı, ruhun Mavi Ortanca'nın ruhudur. Destek ve sevgi kaynağın olan ruhun, tek bir çiçekle değil, derin bir bağın olan her bir ruhu temsil eden zarif mavi taç yapraklarıyla temsil edilir. Sevdiklerin güç için sana güveniyor ve bunu vermekten mutluluk duyuyorsun. Ancak, başkalarının seni üzmesine zin vermemeye dikkat etmelisin, çünkü ayakta durmak sana doğal gelmiyor. Sen gerçekten kibar bir insansın ve ne yazık ki tam olarak tanınmıyorsun.
5.Çiçeği Seçtin
Doğası gereği düşünceli ve sakin, ruhun Mor Lotus'un ruhudur. Sen, bilgeliği sınırsız, içine kapanık, aynı zamanda bir güvenlik ağı olan ve denge arayışında olan çekingen bir insansın. Vicdanın sürekli düşünür ve yalnızlık eğilimlerin, diğerlerini istemeden de olsa dinginliğini yanıltmaya yönlendirir, ki durum hiç de öyle değil. Senin için 'denge' ve 'maneviyat' ancak kişinin kendisi aracılığıyla elde edilir ve dinginliğe ulaşmak, hayatını adamaya değer bir şeydir.
6.Çiçeği Seçtin
Doğada kendini gerçekten evinde hissediyorsun ve 'yaşlı bir ruhun' var. Ruhun kır çiçeklerinde vücut buluyor. Son derece yaratıcı ve esnek bir insansın, çevrenden doğrudan etkileniyorsun ve ortamına bağlı olarak ruh halin değişecek. Yaratıcılık ve sanat senin için hobi değil, hayatın bir parçası: Sadece suya ve toprağa ihtiyacın var.Müzik dinlerken, bir ormanda yürürken veya düşüncelerini bir tuvale dökerken ruhun gerçekten uyanıyor.

Share your Results: