Bu taşların hangisini seni kendisine çekiyor – Tıkla ve hakkındaki gerçekleri öğren!

5fdc304bc4337b9f8cc9b8c389190df4_800x420-1.jpg

Gün boyunca bir kaç tecrübe yaşıyoruz ve bunların bazıları bilinçaltımızda ilgimizi çekiyor. Sezgilerimiz bu bilgileri alıp beynimize iletir. Varlığımızın bu araştırılmamış parçasını şimdi biraz daha iyi anlayabiliyorsun. Bu testi yap ve hangi taşın seni çektiğini ve bunun ne anlama geldiğini hemen öğren!

 1. Bir Taş Seç

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Bu taşların hangisini seni kendisine çekiyor – Tıkla ve hakkındaki gerçekleri öğren!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  MALAKİT

  Malakit göze çarpan yeşil rengi ile macera isteğini temsil eder ve Oğlak ile Kova burcun koruyucu taşıdır. Ayrıca hayat sevinci anlamına gelir ve bu taşı taşıyan insanın güçlü kalbini daha da güçlendirir. Sen romantik birisin ve başkaları ile yoğun ilişkiler ve duygular yaşamayı seversin. Sen kararları vermeden çok iyi düşünürsün ve böylece serin akla sahip olursun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  JASPER

  Jasper taşı parlayan kırmızı rengi ile mizahı temsil eder ve Balık ile Koç burcunun koruyucu taşıdır. Ayrıca romantiği temsil eder ve taşıyıcının iyi ruhunu etkiler. O uzun ve memnun edici bir hayatı vaat ediyor. Sen çok enerjiksin ve enerjini başka insanlara da aktarabiliyorsun. Ayrıca insanları çok iyi bir şekilde çözersin ve iyi ile kötüyü çok çabuk birbirinden ayırabiliyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  LAPİS LAZULİ

  Lapis Lazuli taşı gök mavisi ile sadıklığı temsil eder ve Boğa ile İkizlerin koruma taşıdır. Ayrıca kozmopolitliğin anlamına gelir ve taşıyıcının iyimserliğini etkiliyor. Buna ek olarak taşıyıcının çekici biri olmasını sağlıyor ve tüm gözleri üzerine çekiyor. Ayrıca hayatının her anını dolu dolu yaşamak istiyorsun ve her durumdan maksimin eğlenceyi sağlamak gibi bir hedefin vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  SİTRİN

  Sitrin güneş gibi parlayan sarı rengi ile tutarlı olmayı temsil eder ve Akrep ile Yay burcunun koruyucu taşıdır. Ayrıca taşıyıcısının ışıltısını arttırır ve doğal güzelliğine güzellik katar. Topladığı enerji ile taşıyıcısını hele geceleri kötü ruhlardan korur. Ayrıca zamanına çok önem verirsin. Attığın her adımda hayatta ilerlemeye önem verirsin. Böylece gün ve gün kendini daha çok geliştiriyorsun ve iyi yolda olduğunu hissettirir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  PİRİT

  Pirit güçlü gümüş rengi ile empati gücünü temsil ediyor ve Başak ile Terazi burcun koruyucu taşıdır. Pirit ayrıca hastalıkları önlemek ile bilinir, sağlıklı bir yaşam için katkıda bulunur ve böylece taşıyıcının genel refahını arttırır. Buna ek olarak yaratıcı birisin ve sürekli yeni fikirler yaratırsın. Bu fikirleri oluşturarak huzur buluyorsun ve yeni projeler için daha çok güç topluyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  KAPLANGÖZÜ

  Kaplangözü parlak altın rengi ile neşeyi temsil ediyor ve Yengeç ile Aslan burcunun koruyucu taşıdır. Çoğu zaman taşıyıcının başka insanların gözündeki değerini arttırıyor ve güzelliğini muazzam bir anlamda arttırır. Ayrıca anılarını onur içinde tutan bir insansın. Geçmiş zamanı çok iyi hatırlıyorsun ve çocukluğunda geçirdiğin o güzel günler için tekrar tekrar seviniyorsun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın