Ruhsal Enerji Kalkanınızı Arttırmak için 5 Yol


ruhsal-enerji-kalkani-1.jpg

 

Bu düşünce antik Çin’de tedavinin ruhsal yönü olarak görülürdü. Bedende pek çok enerji noktası (meridyen noktası var). Enerjimiz yüksek olduğunda, çevremizde güçlü bir kalkan gibi görev yapmaktadır.

eeeeeeaaaa.jpg

İnsanın çevresindeki enerji, araştırmacılar tarafından, kirlian fotoğraflama tekniği ile çekilmiş ve hasta insanlarda çok düşük bir enerji kalkanı varken, sağlıklı kişilerde tamamen çevrelerini saran güçlü bir enerji olduğu görülmüş.

Şöyle bir saniye düşünün; moralimiz bozukken daha kolay hastalığa yakalanırız. Negatif duygu durumundayken, her şey daha kötüye gidiyormuş gibi olur. Bedenimizin çevresinde bulunan güçlü bir enerji vardır. Bu 7 enerji noktası (çakralar) ile bağlantılıdır.

Negatif ve Pozitif enerji sürekli yer değiştirmektedir. Aynı sıcak ve soğuk hava gibi. Düşüncelerimiz bu enerji kalkanını güçlendirmekte veya zayıflatmaktadır. O halde pozitif düşünceler bu enerji kalkanı için güçlü bir yoldur.

Bu 5 Yol ile Enerjimizi Pozitife Çekelim.

1- Negatif Durumu Kabul Edin
Hepimiz kötü anlar ve durumlar yaşayabiliriz. Bu duygu durumunu kabul edin. Bu durumu kabul ettiğinizde bilinçaltınız bu durumdan çıkmak için harika yollar geliştirmeye başlayacaktır.

2- Mantra (Kelime) söyleyin.
Mantra bir kelime veya cümleyi tekrardan başka bir şey değildir. Ben sevgiyim veya huzurluyum gibi bir kelimeyi gün boyu aralıklarla söyleyin. Enerjiniz yükselecektir.

3- Olumlamaların gücüne inanın.
Olumlu cümleler söylemeye başladığınızda daha huzurlu ve mutlu hissedersiniz. Unutmayın negatif düşünceyi yenmenin en önemli yolu olumlu düşünmektir.

4- Pozitif olaylara odaklanın.
Hayatınızdaki harika pozitif şeylere odaklanın ve bunları hayatınızda yükseltin. İşiniz kötü gidiyor olabilir veya ailevi sorunlarınız olabilir. Ama şükredecek ve huzurlu hissedecek şeyler hayatınızda hala vardır. Nefes alıyorsanız sorunları çözecek inanca sahipseniz her şey çözülecektir.

5- Meditasyon yapın.
Basit meditasyon egzersizleri ile başlayın. Farkındalık yapın ve her zaman şimdiye odaklanın. Kendinizi iyi hissedeceğiniz yerlere gidin ve sizi seven insanların yanında bulunmaya gayret edin.

Kaynak

Ruhsal Enerji Kalkanınızı Arttırmak için 5 Yol

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı