Manevi Mesajını Ortaya Çıkarmak İçin Bir Sembol Seç

Spiritüel bir sembolün ne olduğunu anlamaya çalışırken, sana bir şey söylememe izin verin: Spiritüel sembol, doğru niyetini belirlemen ve kendine odaklanman için çağrın olacaktır.

Bu sembollerden birinin seni çağırdığını hissedeceksin. Birini seçerken, zihninin düşüncelerden arınmış olduğundan emin ol. Rahatla, nefes al ve en çok sevdiğini seç.

Bir Sembol Seç

Manevi Mesajını Ortaya Çıkarmak İçin Bir Sembol Seç
1.Geyik Seçtin
Geyiği seçtiysen, çözüm için orada burada aramayı bırakmalısın. Cevabı bulmak için kendi içine bakmalısın çünkü zaman harika bir derstir. Deneyimlerin, farkında olmadan bile sana çok şey öğretti.Cevapları almak için; Yolunda ortaya çıkan tüm ıstırapların ötesine bakmalısın. Yolculuğunda çok şey yaşadın.Deneyimlerin seni genel olarak geliştirdi. Bir sonraki adımını bilmen için sana bilgelik verdiler. Hayatında karşılaştığın her durumda, her seferinde daha akıllı hale geldin.Kendine biraz zaman vermen gerekiyor. Tüm sesleri azaltmak için zihnini ve ruhunu sakinleştirmenin zamanı geldi. Zaten biliyorsun, ama gerekli dikkati göstermiyorsun. Kendine güven ve sorunlarınla mücadele edecek bilgeliğe sahip olduğuna inan.
2.Şahin Seçtin
Şahini seçmek, yeni şeylerin gelmesi için yer açman gerektiği anlamına gelir. Bu, meşgul olduğunu ve değişiklik yapman gerektiğini, hayatında yeni bir alana ihtiyacın olduğunu gösterir.Yeni bir inanç, yeni bir beslenme tarzı, yeni bir egzersiz, yeni bir insan, yeni bir iş, yeni bir ev ve çok daha fazlası olabilir. Hayatında olmayan her şey olabilir.Hayatında yeni aktivitelere yer açmak için eskilerden kurtulman gerekir. Hangilerinin önemli olduğunu bilmek sana kalmış.Bazı şeyler artık hiçbir şeye yaramıyor. Onlardan ne kadar erken ayrılırsan, yeni fikirleri o kadar hızlı benimseyebilirsin. Hayattaki yeni hediyelerin tadını çıkarmak istiyorsan, bırakmayı öğrenmen gerekir.
3.Koç Seçtin
Eğer seçimin koç ise, o zaman önemli bir stres yaşıyorsun demektir. Öncelikle, bu büyük felaketle başa çıkmak için harika bir iş çıkardığını bilmeli, şimdi dinlenmeli ve derin nefes almalısın.Hayatındaki her şeyden bir gün ayır ve o günü meditasyon veya doğa ile geçir. Seni mutlu eden şeyi yap ve kendine zaman ayır. Zihnini temizlemen gerekiyor çünkü yakında konsantrasyona ve enerjiye ihtiyacın var.Zorluklar sona erdi, ancak gelecek bir tane daha var ve buna hazırlanman gerekiyor.

Share your Results: