Bir Sembol Seç Ve Yaşam Amacın Nedir Öğren

Manevi semboller her yerdedir. Günümüzde önemini büyük ölçüde unutmuş olsak da, hala zihinlerimizde güçlü bir psikolojik izlenim bırakabilirler.

Karşılaştığımız en büyük zorluklardan biri, hayatımızda tam olarak ne yapmak istediğimizi bulmaktır.

Bazılarımız için amacımız ve tutkumuz açık ve nettir. Bir dizi yetenekle doğarız ve sürekli uygulama yoluyla becerilerimizi geliştiririz. Diğerleri için bir tutkuyu tanımlamak o kadar kolay değildir. Hatta hayatının bir noktasında kendine şu soruyu sormuş olabilirsin: ‘Hayatımla ne yapmalıyım?’ ‘Benim tutkum nedir?’ Veya ‘Hayatımın amacı nedir?’

Birçoğu, amacının seni diğerlerinden ayıran özel yeteneklerinden kaynaklandığına inanıyor gibi görünüyor, ancak bu gerçeğin sadece bir kısmı. Aynı zamanda çevreyle olan bağlantımızdan da kaynaklanır, bu nedenle bir amaç krizi genellikle bir izolasyon belirtisidir. Yolunu bulduğunda, aynı hedefe ulaşmayı umarak seninle seyahat eden diğer insanları neredeyse kesinlikle bulacaksın.

Şimdi resimdeki sembollerden birini seç ve bu hayattaki amacını öğren.

Bir Sembol Seç

Bir Sembol Seç Ve Yaşam Amacın Nedir Öğren
1.Sembolü Seçtin
Bir şeylerle nasıl çalışılacağını, düzen ve sistem vermeyi diğerlerinden daha iyi biliyorsun. Son derece disiplinli, sorumlu ve çalışkansın. En büyük armağanın, hem maddi hem de manevi açıdan olumlu sonuçlar getirmeyi başaran akıl ve irade gücüdür. Maddi dünyada mükemmel bir organizatör ve lidersin, manevi dünyada uygulayıcısın. Olumsuz bir durumda, düzen için bu kadar güçlü bir irade ve arzuya sahip olmayanların kınanması ve reddedilme riskiyle karşı karşıya kalırsın. Bu nedenle, karmik görevin insanların zorluklarla yüzleşmesine ve engellerin üstesinden gelmesine yardımcı olmaktır. Amaç: Herhangi bir durum sadece bireysel irade ve disiplinin sonucu değil, aynı zamanda ilahi hikmet ve düzenin bir örneğidir. İlk bakışta kaotik görünse de dünyadaki her şey doğal ve yerli yerinde. Her şeyde ilahi düzeni görmeyi ve farkında olmayı öğrenmek ve bu düzeni teşvik etmek senin kaderindir.
2.Sembolü Seçtin
Hediyen harika bir yaratıcı güçtür. Sen bir lidersin, insanlar senin ışığına ve enerjine çekilir. Otoriten o kadar doğal ki, onu özellikle fethetmene gerek yok. Büyük olasılıkla, seni güç yapılarının bir lideri veya temsilcisi olarak tanıyacaklardır. Olumsuz bir durumda böyle bir hediye, gurur ve bencilliğe yol açabilir ve bazen durumdan sonsuz memnuniyetsizlik nedeniyle düşük benlik saygısı ve kızgınlık olarak kendini gösterir. Bu nedenle, karmik görevler arasında alçakgönüllülük, kabullenme, gururla çalışma eğitimi vardır. Amaç: Yetkin ve gücün, dünyadaki ilahi sevgi ve uyumun gerçekleşmesine katkıda bulunmalıdır. Şöhret ve güç kendi başlarına hiçbir şey ifade etmez ve ışık her zaman daha az anlam ve güzelliğin olmadığı bir gölge ile bir arada bulunur. Zıtlıkların dengesini kurmak için iç gölgeyi anlamak ve kabul etmek önemlidir.
3.Sembolü Seçtin
Sen bir mucit ve yenilikçisin. Dünyada yeni ve sıra dışı olan her şey senin gibi insanların eseridir. Olumsuz bir durumda, bu hediye belirsizliğe, şüpheye ve geleneğin inkarına dönüştürülebilir. Temelde yeni bir şey yaratmak, herkesin sahip olduğu, ancak herkesin bu özgürlüğü kullanmaya istekli olmadığı toplam seçim ve eylem özgürlüğünün farkındalığını gerektirir. Ancak bu özgürlüğü yolculuğumuzun her aşamasında gerçekleştirerek bize yeni ufuklar açan bilgelik ve bilgi sahibi olabiliriz. Amaç: İlahi özgürlük, kendini zihnin uzlaşımlarından kurtarmak, Kalbini dinlemek, yalnızca İlahi Akım'da mümkün olan sezgisel bilgi anlamına gelir. İlahi akışı hissederek ve gerçekleştirerek, gerçekten harika, temelde yeni ve dünya için gerekli bir şey yaratabilirsin.

Share your Results: