Bir Kaktüs Seç Ve İç Sesinin Ne Dediğini Keşfet

İç sesimiz hayatta büyük bir müttefiktir. Kafamız karışmış ve güvensiz hissettiğimizde, iç sesimizi dinleyerek her zaman yardım veya yeni bir çözüm bulabiliriz.

Hayatının bu aşaması için şimdi iç sesinden tavsiyeye ihtiyacın varsa, bugünün testi çok faydalı olabilir. İç sesinin sana ne söylediğini öğrenmek için bir kaktüs seç.

Bir Kaktüs Seç

Bir Kaktüs Seç Ve İç Sesinin Ne Dediğini Keşfet
1.Kaktüsü Seçtin
İç sesin, sana fayda sağlamayan insanlara ve şeylere zaman harcamayı bırakmanı, senin için gerçekten yararlı olan şeylere daha fazla dikkat etmeni ve bu yolda dürüst olmanı söyler. Başkalarını memnun etmeyi çalışmayı bırak ve kendi mutluluğuna odaklan, çünkü gerçek mutluluk ancak azim ve dürüstlükle elde edilir.
2.Kaktüsü Seçtin
Sessizliği takdir et ve kendine daha fazla dikkat et. Etrafında kaç kişi olursa olsun, bazen sorularına cevap bulmak ve yeni bir yaşam yolunu işaretlemek için ihtiyacın olan tek şey biraz sessizlik ve iç dünyadır. Kendine zaman ayırırsan, büyük faydasını göreceksin.
3.Kaktüsü Seçtin
Hep çalışkan, amaçlarının peşinden koşan, tembellik etmeyen son derece hırslı bir insan oldun. Bu kadar çok çalışmayı bırakmanın ve yalnızca halihazırda verilmiş olanı tanımlamaya ve ona saygı duymaya odaklanmanın zamanı geldi. Başarıların için asla takdir duygusunu kaybetme, çünkü seni ileriye götürecek olan şey budur.
4.Kaktüsü Seçtin
Zihninin hayallere ve planlara ihtiyacı var. Gerçekliğe odaklanmaya ve çoğu şeyi otomatik olarak yapmaya alışkınsın. Zihnini ve kalbini düzenle. Yalnızca gerçekten hak ettiğin şey için çabala. Biraz hayal et, hedefler belirle ve yalnızca bir sonucu hatırlayarak işe odaklan.
5.Kaktüsü Seçtin
Korku senin en büyük düşmanın. Geçmişteki olumsuz deneyimlerinin, kendine ve başkalarına kendini savunmaya çalışmak için yeni bir şans vermeni engellemesine izin veriyorsun. Her gün ağlarsın ve hayatından memnun olmadığını hissedersin. Kendini özgür bırak, yeniden başlamaktan ve mutlu olmak için yeni nedenler bulmaktan korkma. Geçmişin hayatın kontrol edemez ve gelecekteki mutluluğunu etkileyemez. Bunu değiştirecek gücün var, bu fırsatı kaçırma.
6.Kaktüsü Seçtin
Mutluluğunu başkalarını mutlu ve başarılı görerek bulan son derece duyarlı ve cömert bir insansın. Senin gibi insanlar dünyada çok az. Sen daha çok teşekkürü hak ediyorsun ama kendine de bakmayı unutma. Kendini kötü hissediyorsan, başkalarına yardım etmen pek olası değil. Bu nedenle, kendini sev ve kendine iyi bak.

Share your Results: